• Nieruchomości woj. Podlaskie
 

Domy na sprzedaż Podlaskie

Znalezionych ofert: 282

15823314 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26610377 15823314 Prezentujemy na sprzedaż nieruchomość gruntową zabudowaną, zlokalizowaną w miejscowości Mońki, przy ulicy PCK 12. Oferta skierowana jest do inwestorów poszukujących aktywów z potencjałem zwrotu, deweloperów planujących adaptację istniejących struktur...

Mońki, PCK

800 000 PLN (3 292 zł/m2)

10
2
243 m2
1960
15823347 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26670327 15823347 Polecamy willę o powierzchni użytkowej 200 m2 na działce 1319 m2 w Zaściankach gm. Grabówka k. Białegostoku. Budynek wybudowany w 1974 roku, w 2014 przeszedł kapitalny remont wraz z termomodernizacją. Obecnie pełni funkcje czynnego hostelu, w ceni...

Zaścianki, szosa Baranowicka

1 906 500 PLN (6 666 zł/m2)

10
4
286 m2
1974
15861227 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27199579 15861227 Prezentujemy na sprzedaż dom w dzielnicy Wygoda przy ul. Bagnowskiej. Drewniany dom o pow. zabudowy 52 m² i użytkowej ok. 42 m2 wybudowano w latach 60 tych.Częściowo podpiwniczony. Dach przykryty blachodachówką. Okna PCV. Rozkład: - kuchnia - 2 pok...

Białystok (Wygoda) (Podlaskie, gm. Białystok)

495 000 PLN (11 786 zł/m2)

2
1
42 m2
1960
15861226 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27199580 15861226 Prezentujemy funkcjonalny dom wolnostojący w Mońkach przy ul. Strażackiej. Dom wybudowano z cegły w 1962 r. Powierzchnia zabudowy 107 m2 i użytkowa ok. 153 m2. Okna PCV. Dach przykryty blachodachówką. Rozkład: Piwnica: kotłownia i pomieszczenia ...

Mońki (Podlaskie, gm. Mońki)

569 000 PLN (3 719 zł/m2)

6
2
153 m2
1962
13067711 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 86946 13067711 Polecamy dom jednorodzinny położony w cichej dzielnicy Paszki miasta Hajnówka, przy ul. Siewnej o powierzchni użytkowej 180 m2, zlokalizowany na działce 893 m2 . Działka zadbana, posiada wiele nasadzeń ( sosna, brzoza, świerk, klon) , oczko wodne i ...

Hajnówka, Siewna

850 000 PLN (3 864 zł/m2)

5
3
220 m2
1994
14627249 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 151888 14627249 Dom wolnostojący z tarasem, Grabówka - idealna inwestycja dla rodzinyNa sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 138 m², położony w malowniczej miejscowości Grabówka, zaledwie 10 km od centrum Białegostoku. Nieruchomość znajduje się na działce o powie...

Grabówka (Podlaskie, gm. Supraśl)

550 000 PLN (3 986 zł/m2)

4
2
138 m2
2022
15830433 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z potencjałem w sercu Narwi | 172 m² | 26673387 15830433 Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w sercu Narwi, urokliwej miejscowości położonej w województwie podlaskim. To doskonała propozycja dla osób marzących o harmonijnym życiu blisko natury, które jednocześnie cenią sobie dost...

Narew (Podlaskie, gm. Narew)

475 000 PLN (2 762 zł/m2)

5
1
172 m2
1979
15830499 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26674140 15830499 TYLKO U NAS Ten dom daje Ci coś, czego nie widać na zdjęciach – spokój, przestrzeń i pewność dobrej decyzji.Jeśli czytasz to ogłoszenie, bardzo możliwe, że właśnie znalazłeś dom, którego szukasz. Nie dlatego, że jest ładny — ale dlatego, że odpowiada...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

890 000 PLN (3 296 zł/m2)

6
2
270 m2
-
15823294 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26644043 15823294 Polecamy działkę budowlaną w miejscowości Łubniki gm. Zabłudów. Zlokalizowane jedynie 4,8 km od Białegostoku, szybki dojazd drogą S19, ostatni kilometr wygodną drogą asfaltową o szerokości 9m. Działka zabudowana jest budynkami do kapitalnego remon...

Łubniki (Podlaskie, gm. Zabłudów)

399 000 PLN (7 000 zł/m2)

2
1
57 m2
-
15850532 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26998316 15850532 Polecamy dużą działkę 0,5841 m2 na Podlasiu z domem z bala 87,8 m2 w stanie do kapitalnego remontu w Zalesiu gm. Sidra, powiat sokólski. Dom urokliwy, wybudowany w latach sześćdziesiątych dwudziestego wieku, czeka na nowego właściciela.Klasoużytki ...

Zalesie (Podlaskie, gm. Sidra)

119 000 PLN (1 355 zł/m2)

2
-
87.8 m2
1960
15823254 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26621725 15823254 Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej nieruchomości w urokliwym miejscu - Gajowniki, gm. Choroszcz, ( 8 km Białystok), to dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 118,59 m2, położony na działce o powierzchni 384 m2.Budynek w stanie surowym zamkniętym, ...

Gajowniki (Podlaskie, gm. Choroszcz)

495 000 PLN (4 174 zł/m2)

5
2
118.59 m2
2025
15539425 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20813196 15539425 Na sprzedaż dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym, zlokalizowany w malowniczej miejscowości Pogorzelce, na skraju Puszczy Białowieskiej. Budynek parterowy z użytkowym poddaszem i podpiwniczeniem, oferuje łączną powierzchnię 392 m² i umożliwia ...

Pogorzelce (Podlaskie, gm. Białowieża)

1 800 000 PLN (4 592 zł/m2)

6
6
392 m2
2005