• Nieruchomości woj. Podlaskie
 

Domy na sprzedaż Podlaskie

Znalezionych ofert: 283

15539425 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20813196 15539425 Na sprzedaż dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym, zlokalizowany w malowniczej miejscowości Pogorzelce, na skraju Puszczy Białowieskiej. Budynek parterowy z użytkowym poddaszem i podpiwniczeniem, oferuje łączną powierzchnię 392 m² i umożliwia ...

Pogorzelce (Podlaskie, gm. Białowieża)

1 800 000 PLN (4 592 zł/m2)

6
6
392 m2
2005
15473405 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19361197 15473405 OFERTA DOSTĘPNA TYLKO U NAS !!!!Północ Łomża ma przyjemność zaproponować Państwu wyjątkową ofertę – siedlisko z murowanym domem jak u babci, usytuowanym w malowniczej okolicy nad rzeką Biebrza. Ta urokliwa posiadłość oferuje doskonałe warunki do rela...

Rutkowskie (Podlaskie, gm. Wizna)

350 000 PLN (3 535 zł/m2)

3
1
99 m2
1969
15402882 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17757148 15402882 Polecamy nieruchomość w miejscowości Słucz, położoną w województwie podlaskim, w powiecie grajewskim, w gminie Radziłów. Na sprzedaż budynek wielorodzinny o powierzchni około 200m2. Nieruchomość posiada cztery wyodrębnione lokalemieszkania o nastę...

Słucz (Podlaskie, gm. Radziłów)

450 000 PLN (2 250 zł/m2)

8
-
200 m2
1962
15796981 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26134695 15796981 Dom pod Suwałkami oraz bezpośrednio przy lesie - idealne miejsce do życia! Jasionowo, gm. SzypliszkiSerdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego domu jednorodzinnego położonego w miejscowości Jasionowo, gm. Szypliszki zaledw...

Jasionowo (Podlaskie, gm. Szypliszki)

1 150 000 PLN (6 085 zł/m2)

5
2
189 m2
2015
13995293 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 1537 13995293 Polecamy bardzo ładne siedlisko w okolicy miejscowości Kruszyniany, gmina Krynki. Rozwojowe siedlisko o powierzchni działki przekraczającej 8ha. Na działce znajdują się: - dom drewniany po remoncie o powierzchni ok.150m2 (PARTER-salon, dwie sypialni...

Kruszyniany (Podlaskie, gm. Krynki)

4 500 000 PLN (30 000 zł/m2)

3
-
150 m2
1956
13995546 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 2306950 13995546 Polecamy atrakcyjny dom piętrowy, podpiwniczony o powierzchni użytkowej 450m2 położony na osiedlu Bacieczki. Wnętrze do zamieszkania. Na parterze znajduje się salon z kominkiem i kuchną, łazienka, dwa pokoje. Piętro- 3 pokoje, garderoba, duża łazien...

Białystok (Bacieczki) (Podlaskie, gm. Białystok)

2 000 000 PLN (4 444 zł/m2)

6
-
450 m2
-
15563903 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21410730 15563903 OFERTA DOSTĘPNA TYLKO U NAS !!!!Północ Łomża ma przyjemność zaproponować Państwu wyjątkową ofertę – przestronny dom dwurodzinny, położony w miejscowości Żelechy, gmina Piątnica. Dom o powierzchni użytkowej 376,20m2, położony na działkach o łącznej ...

Żelechy (Podlaskie, gm. Piątnica)

330 000 PLN (877 zł/m2)

10
3
376.2 m2
2024
15830496 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26674172 15830496 !!OFERTA DOSTĘPNA TYLKO U NAS!! 0% - KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI!!Szukasz domu z potencjałem, który daje przestrzeń i swobodę aranżacji? Ta nieruchomość w Kolnie przy ulicy Grunwaldzkiej to propozycja idealna dla osób, które marzą o własnym domu z du...

Kolno (Podlaskie, gm. Kolno)

699 000 PLN (2 496 zł/m2)

5
-
280 m2
1990
14441247 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 1458 14441247 Na sprzedaż nieruchomość znajdująca się w gminie Brańsk. Polecamy siedlisko zabudowane domem drewnianym o powierzchni ok. 70m2. Dom został zbudowany w latach 70tych z grubego drewnianego dyla, dach wykonany z blachy ocynkowanej. Rozkład nieruchomośc...

Brańsk (Brańsk) (Podlaskie, gm. Brańsk)

300 000 PLN (4 286 zł/m2)

3
-
70 m2
1970
15691308 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24015389 15691308 Oferta obejmuje dwie nieruchomości w skład, których wchodzi działka o powierzchni 9782 m 2, na której usytuowane jest siedlisko oraz działka rolna o powierzchni 7075 m 2, oddalona o około 9 km.Zapraszamy do wyjątkowej nieruchomości położonej w malown...

Siemianówka (Podlaskie, gm. Narewka)

899 000 PLN (11 987 zł/m2)

2
2
75 m2
1938
15684450 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23906335 15684450 Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży klimatycznego, drewnianego domu o powierzchni ok 85 m 2 w urokliwej miejscowości Boćki, otoczonej naturą w województwie podlaskim.Dom wymaga remontu, co daje nowemu właścicielowi możliwość aranżacji wnę...

Boćki (Podlaskie, gm. Boćki)

345 000 PLN (4 059 zł/m2)

4
1
85 m2
1950
15752077 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25152167 15752077 Wyjątkowa posiadłość z klimatem - dom o powierzchni ok. 330 m 2 na działce 1,56 ha.Na sprzedaż oferujemy niezwykłą nieruchomość: dom o powierzchni ok. 330 m 2, położony na pięknej, zadbanej działce o powierzchni 1,56 ha. To idealna propozycja dla osó...

Boćki (Podlaskie, gm. Boćki)

1 200 000 PLN (3 636 zł/m2)

6
3
330 m2
1950