• Nieruchomości woj. Podlaskie
 

Domy na sprzedaż Podlaskie

Znalezionych ofert: 283

15700529 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24193099 15700529 Polecam Państwu wyjątkową posiadłość z całorocznym domem, położoną na skraju urokliwej wsi Tarnopol, na działce o powierzchni 4400 m². Dom z sauną, garażem oraz dodatkowym domkiem nad stawem jest wymarzonym miejscem dla osób szukających ciszy, kontak...

Tarnopol (Podlaskie, gm. Narewka)

999 000 PLN (5 489 zł/m2)

7
5
182 m2
2009
15424260 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18247679 15424260 Na sprzedaż nieruchomość położona w gminie Brańsk. Polecamy siedlisko zabudowany domem wolnostojącym o powierzchni około 120m2. Dom zbudowany z cegły, dach pokryty blachodachówką(wymiana pokrycia dachowego kilka lat temu), okna wymienione na pcv. Ni...

Brańsk (Brańsk) (Podlaskie, gm. Brańsk)

444 000 PLN (3 700 zł/m2)

5
-
120 m2
1977
15797860 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26157153 15797860 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż dom w miejscowości Mały Płock przy ul. Ogrodowej 9A o powierzchni użytkowej około 113,5m2 (pow. zabudowy 128m2) w stanie surowym deweloperskim, posadowiony na działce o powierzchni 2589m2.Budynek mie...

Mały Płock (Podlaskie, gm. Mały Płock)

575 000 PLN (5 066 zł/m2)

3
1
113.5 m2
-
15797866 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26157155 15797866 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż dom w miejscowości Żebry 5, gmina Śniadowo o powierzchni użytkowej około 70m2 (powierzchnia zabudowy 93m2) posadowiony na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 4829m2. Budynek mieszkalny wol...

Żebry (Podlaskie, gm. Śniadowo)

429 000 PLN (6 129 zł/m2)

3
1
70 m2
-
15797856 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26157143 15797856 Na sprzedaż budynek mieszkalno-usługowy w samym centrum Łomży przy ul. Sikorskiego 126D z ogromnym potencjałem inwestycyjnym.Przedmiotem sprzedaży jest budynek mieszkalno-usługowy w miejscowości Łomża powiat łomżyński, województwo Podlaskie o powierz...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

1 099 000 PLN (1 677 zł/m2)

6
4
655.4 m2
1996
15797875 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26157158 15797875 Dom na sprzedaż – Łomża, ul. MickiewiczaMamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej ok. 157,4 m² (powierzchnia mieszkalna ok. 113,2 m²), usytuowanego na dział...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

909 000 PLN (5 775 zł/m2)

4
2
157.4 m2
-
15797871 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26157149 15797871 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż nieruchomość w Łomży przy ul. Sikorskiego 89 i 89A z ogromnym potencjałem inwestycyjnym.Przedmiotem sprzedaży są dwa budynki mieszkalne oraz jeden budynek gospodarczy posadowione na działce o powierz...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

1 049 000 PLN (5 732 zł/m2)

4
3
183 m2
1984
15797858 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26157135 15797858 Na sprzedaż dom w miejscowości Śniadowo przy ul. Cmentarnej 18, gmina Śniadowo o powierzchni użytkowej 185m2 posadowiony na działce o powierzchni 1382m2. Budynek w zabudowie wolnostojącej, wykonany w technologi tradycyjnej, murowany, piętrowy (poddas...

Śniadowo (Podlaskie, gm. Śniadowo)

270 000 PLN (1 459 zł/m2)

6
2
185 m2
1989
15797868 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26157148 15797868 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż dom w miejscowości Radziłów przy ul. Pogodnej o powierzchni użytkowej 146,97m2 posadowiony na działce o powierzchni 1302m2.Budynek mieszkalny wolnostojący, jednorodzinny o dwóch kondygnacjach nadzie...

Radziłów (Podlaskie, gm. Radziłów)

719 000 PLN (4 892 zł/m2)

4
1
146.97 m2
2012
15797876 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26157142 15797876 Na sprzedaż nieruchomość położona w Łomży przy ul. Szosa Zambrowska 18 na działce o powierzchni 941m2 z ogromnym potencjałem inwestycyjnym.W skład nieruchomości wchodzi:A) budynek mieszkalny powierzchni użytkowej 198,06m2 (pow. całkowita ok.301,96m2)...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

999 000 PLN (3 308 zł/m2)

6
2
301.96 m2
-
15800415 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26213078 15800415 Dom mieszkalny z możliwością prowadzenia działalności w gminie Piątnica, miejscowość Jeziorko, ul. Długa.Na sprzedaż budynek jednorodzinny o powierzchni 215,95 m² wraz z częścią przeznaczoną pod działalność gospodarczą o powierzchni 71,75 m², położ...

Jeziorko (Podlaskie, gm. Piątnica)

1 150 000 PLN (5 325 zł/m2)

5
2
215.95 m2
-
15802109 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26256116 15802109 LOKALIZACJANa skraju woj. podlaskiego, znajduje się niewielka wieś o nazwie Pieńczykówek. 11 km do Grajewa, 15 km do Rajgrodu i 41 km do Augustowa. Można z pewnością powiedzieć, że jest to zielona kraina sprzyjająca spacerom, wędrówkom i przejażdżk...

Pieńczykówek (Podlaskie, gm. Rajgród)

570 000 PLN (856 zł/m2)

6
2
666 m2
1960