• Nieruchomości woj. Podlaskie
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Podlaskie

Znalezionych ofert: 88

15851112 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Pawilon usługowo-handlowy 70 m2 27012300 15851112 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Do sprzedaży odrębny lokal (część pawilonu usługowo-handlowego) na osiedlu Antoniuk w Białym...

Białystok (Antoniuk) (Podlaskie, gm. Białystok)

350 000 PLN (5 000 zł/m2)

11
-
70 m2
2000
15860965 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowy biznes! Auto-serwis i mieszkanie 27191609 15860965 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Gotowy biznes do przejęcia! Oferta sprzedaży: warsztat lakierniczo-blacharski plus mieszkani...

Białystok (Starosielce) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 500 000 PLN (3 571 zł/m2)

6
-
420 m2
1998
15851468 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kamienica w Centrum z koncepcją rozbudowy 27012804 15851468 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Oferujemy na sprzedaż kamienicę położoną w samym centrum Białegostoku, z gotową koncepcją ro...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 290 000 PLN (14 333 zł/m2)

5
-
90 m2
2026
15851505 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Budynek 430m2*Dom Ul. Stroma 27012803 15851505 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiam ofertę lokalu na sprzedaż lub wynajem o powierzchni 430m3 położonego na działce...

Białystok (Słoneczny stok) (Podlaskie, gm. Białystok)

2 699 000 PLN (6 277 zł/m2)

10
-
430 m2
1985
15851504 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowe lokale, parter, świetna lokalizacja 27012797 15851504 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiamy ofertę Sprzedaży Wynajmu nowych lokali użytkowych na parterze, powierzchnie: ...

Białystok (Antoniuk) (Podlaskie, gm. Białystok)

486 000 PLN (9 000 zł/m2)

2
-
54 m2
-
15851498 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kamienica, Centrum, Kuźnica Białostocka. 27012747 15851498 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Oferujemy na sprzedaż przestronną kamienicę o łącznej powierzchni 300 m2, idealnie nadającą ...

Kuźnica (Podlaskie, gm. Kuźnica)

700 000 PLN (1 400 zł/m2)

12
-
500 m2
1970
15886245 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27750702 15886245 Nowoczesny lokal usługowy 159 m² wysoki standard duże witryny Nowe Miasto, Białystok Cena: 2 972 664 zł (18 696 złm²) Cena za m²: 15 200 zł netto (do negocjacji) ✔ Wystawiam fakturę VAT Na sprzedaż nowoczesny l...

Białystok (Nowe miasto) (Podlaskie, gm. Białystok)

2 972 664 PLN (18 696 zł/m2)

11
-
159 m2
2019
15865606 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27303866 15865606 Na sprzedaż budynek mieszkalno-usługowy w sercu Łomży – ul. Kierzkowa 2 i 4Ogromny potencjał inwestycyjny – idealny pod usługi, biura, mieszkania, obiekt restauracyjny, przychodnie lekarską lub inna inwestycje.Przedmiotem sprzedaży jest budynek miesz...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

7 950 000 PLN (5 736 zł/m2)

1
-
1386 m2
-
15865605 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27303863 15865605 Na sprzedaż nieruchomość położona w Nowogrodzie przy ul. Łomżyńskiej 43, zabudowana budynkiem biurowo-mieszkalnym oraz budynkami produkcyjno-magazynowymi o łącznej powierzchni zabudowy 1049m2 posadowiona na działce o powierzchni łącznej 4230m2 (nr ge...

Nowogród (Podlaskie, gm. Nowogród)

1 450 000 PLN (1 382 zł/m2)

1
-
1049 m2
-
13995270 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 1472 13995270 !!!REZERWACJA!!! Polecamy nieruchomość składającą się z budynku przeznaczonego pod działalność gospodarczą oraz budynku gospodarczego. Budynek pod działalność gospodarczą o całkowitej powierzchni ok.550m2 z częścią mieszkalną o powierzchni 80m2, w...

Białystok (Wygoda) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 200 000 PLN (1 935 zł/m2)

11
-
620 m2
-
14382284 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny hotel 1517 14382284 Na sprzedaż nieruchomość znajdująca się w miejscowości Rzędziany, gmina Tykocin. Polecamy nieruchomość inwestycyjną składającą się z trzech budynków położonych na jednej działce. W skład nieruchomości wchodzą: restauracjabar, warsztat samochodowy, ...

Rzędziany (Podlaskie, gm. Tykocin)

4 700 000 PLN (7 036 zł/m2)

11
-
668 m2
-
15866113 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27312036 15866113 Na sprzedaż nieruchomość w miejscowości Rudka Skroda, gmina Mały Płock składająca się z działki o powierzchni 10551m2 (1,0551ha) zabudowanej budynkiem mieszkalnym oraz budynkami gospodarczymi z ogromnym potencjałem inwestycyjnym.W skład nieruchomości...

Rudka-Skroda (Podlaskie, gm. Mały Płock)

239 000 PLN (327 zł/m2)

1
-
730 m2
-