• Nieruchomości woj. Podlaskie
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Podlaskie

Znalezionych ofert: 88

15823272 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26613273 15823272 Oferta Sprzedaży Lokalu Usługowo-Biurowego - Bojary, ul. Starobojarska, Białystok. Kluczowe Informacje o Nieruchomości: Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 74.93.2 m², zlokalizowany na parterze bloku mieszkalnego przy ulicy Starobojarskiej na o...

Białystok (Bojary), Starobojarska

899 000 PLN (11 998 zł/m2)

1
-
74.93 m2
2000
15514533 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20226219 15514533 Nowa Inwestycja - ul. Wiatrakowa, BiałystokNowoczesne Apartamenty na Sprzedaż w kameralnych bloku - ul. Wiatrakowa, os. Antoniuk. BiałystokZapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej inwestycji przy ul. Wiatrakowej w Białymstoku!To nowoczesny,...

Białystok (Antoniuk) (Podlaskie, gm. Białystok)

477 600 PLN (10 000 zł/m2)

1
-
47.76 m2
2026
15865607 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 27303867 15865607 Na sprzedaż nieruchomość położona w Nowogrodzie przy ul. Łomżyńskiej 43, zabudowana budynkiem biurowo-mieszkalnym oraz budynkami produkcyjno-magazynowymi o łącznej powierzchni zabudowy 1049m2 posadowiona na działce o powierzchni łącznej 4230m2 (nr ge...

Nowogród (Podlaskie, gm. Nowogród)

1 450 000 PLN (1 382 zł/m2)

1
-
1049 m2
-
15847454 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 26914890 15847454 Do sprzedania nieruchomość o powierzchni działki 1200m2, zabudowana budynkiem zakładu stolarskiego o powierzchni użytkowej 417,20m2 (powierzchnia zabudowy 402,60m2) z poddaszem ok. 250m2 (wysokość 2,20-3,20m) i ok. 80m2 (wysokość 1,60-2,40m) położona...

Giełczyn (Podlaskie, gm. Łomża)

1 450 000 PLN (3 476 zł/m2)

1
-
417.2 m2
-
15865608 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27303868 15865608 Na sprzedaż budynek mieszkalno-usługowy w sercu Łomży – ul. Kierzkowa 2 i 4Ogromny potencjał inwestycyjny – idealny pod usługi, biura, mieszkania, obiekt restauracyjny, przychodnie lekarską lub inna inwestycje.Przedmiotem sprzedaży jest budynek miesz...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

7 950 000 PLN (5 736 zł/m2)

1
-
1386 m2
-
14884853 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 3993876 14884853 Na sprzedaż lub do wynajęcia nieruchomość położona w Nowogrodzie przy ul. Targowej 8, zabudowana budynkami produkcyjno - magazynowymi o łącznej powierzchni zabudowy 1254 m2 posadowiona na działkach o powierzchni łącznej 6152 m2( nr geod.24921,24923,...

Nowogród (Podlaskie, gm. Nowogród)

1 200 000 PLN (957 zł/m2)

1
-
1254 m2
1970
15828556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26644060 15828556 Stylowy lokal z witryną przy ul. Nowy Świat w Białymstoku. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu użytkowego o powierzchni 53,52 m², zlokalizowanego w Centrum Białegostoku przy ulicy Nowy Świat 9a. Nieruchomość znajduje się na parte...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

650 000 PLN (12 145 zł/m2)

1
-
53.52 m2
2016
15823344 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26615006 15823344 Opis inwestycji – Nowoczesny budynek usługowo-magazynowy z funkcją biurowo-handlową Białystok Nowoczesny, wielofunkcyjny budynek usługowo-magazynowy z częścią biurowo-handlową, zlokalizowany w granicach administracyjnych Białegostoku, stanowi ideal...

Białystok (Bacieczki), Produkcyjna

8 100 000 PLN (4 558 zł/m2)

1
-
1776.94 m2
2016
14606850 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 43486 14606850 Prezentujemy na sprzedaż nieruchomość w Topolanach w Gminie Michałowo.Są to budynki, które obecnie można wykorzystać pod działalność produkcyjną, magazynową itp.Działka ogrodzona o powierzchni 9956 m2.W skład wchodzą zabudowania:- budynek główny 800 ...

Topolany (Podlaskie, gm. Michałowo)

1 743 500 PLN (1 744 zł/m2)

1
-
1000 m2
-
15228152 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 13287034 15228152 Prezentujemy na sprzedaż nieruchomość w Topolanach w Gminie Michałowo.Są to budynki, które obecnie można wykorzystać pod działalność produkcyjną, magazynową itp.Działka ogrodzona o powierzchni 9956 m2.W skład wchodzą zabudowania:- budynek główny 800 ...

Topolany (Podlaskie, gm. Michałowo)

1 743 500 PLN (1 744 zł/m2)

1
-
1000 m2
-
15353829 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piękna działka z rozlewnią wody i 2 mieszkaniami 16637261 15353829 Na sprzedaż działki z budynkiem mieszkalno - produkcyjnym !!!Atuty nieruchomości :- 2 mieszkania po remocnie- duża przestrzeń produkcyjna na parterze ( rozlewnia wody z całym sprzętem, możliwości  przerobienia działalności z inną np. warsztat)- zales...

Rospuda (Podlaskie, gm. Filipów)

1 650 000 PLN (189 zł/m2)

11
-
8744 m2
-
15787350 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25926274 15787350 Polecamy nieruchomość w miejscowości Osłowo, gmina Mielnik. Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 5303m2. Działka w kształcie trapezu zabudowana jest drewnianą stodołą o powierzchni około 60m2. Nieruchomość posiada: - uzyskane warunki za...

Osłowo (Podlaskie, gm. Mielnik)

159 000 PLN (30 zł/m2)

11
-
5303 m2
-