• Nieruchomości woj. Podlaskie
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Podlaskie

Znalezionych ofert: 88

13860123 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 38395 13860123 Łomża, budynek biurowy, 993 m2, sprzedam, 940 000 zł, netto. Na sprzedaż budynek biurowy na dużej działce w ścisłym centrum miasta. Budynek biurowy o powierzchni 993,08 m2 położony na działce o pow. 1 972 m2. Budynek jest obiektem 4-kondygn...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

940 000 PLN (947 zł/m2)

12
1
993 m2
-
14644829 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 154948 14644829 Suwałki, budynek biurowo - usługowy, 5 441 m2, działka 6 379 m2, sprzedam, 2 880 000 PLN netto. Na sprzedaż budynek biurowy przy DK8. 2-piętrowy, podpiwniczony obiekt został wybudowany w 1990 r. Nieruchomość posiada dziedziniec zagospodarow...

Suwałki (Podlaskie, gm. Suwałki)

2 880 000 PLN (529 zł/m2)

11
1
5440 m2
-
15778961 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 25762561 15778961 Do sprzedania nieruchomość o powierzchni działki 1200m2, zabudowana budynkiem zakładu stolarskiego o powierzchni użytkowej 417,20m2 (powierzchnia zabudowy 402,60m2) z poddaszem ok. 250m2 (wysokość 2,20-3,20m) i ok. 80m2 (wysokość 1,60-2,40m) położona...

Giełczyn (Podlaskie, gm. Łomża)

1 450 000 PLN (3 476 zł/m2)

1
-
417.2 m2
-
15745491 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25060115 15745491 Na sprzedaż oferuję nieruchomość, która zapewni PROWADZENIE DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ ilub WYGODNE ZAMIESZKIWANIE na terenie jednej posesji.W skład oferowanej nieruchomości wchodzą:1. DUŻA DZIAŁKA: 4.000 m2.2. DOM JEDNORODZINNY WOLNOSTOJĄCY PARTEROWY...

Protasy (Podlaskie, gm. Zabłudów)

1 590 000 PLN (15 194 zł/m2)

1
-
104.65 m2
2016
15657095 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 23423165 15657095 Oferujemy wyjątkową nieruchomość gruntową zabudowaną funkcjonującym tartakiem, domem mieszkalnym w zabudowie bliźniaczej oraz zabudowaniami o charakterze przemysłowo-gospodarczym. W skład nieruchomości wchodzą działki oznaczone numerami: 871, 884, 88...

Łopienie-Szelągi (Podlaskie, gm. Nowe Piekuty)

895 000 PLN (191 zł/m2)

9
-
4686 m2
-
15655526 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23389645 15655526 Prezentujemy nieruchomosć p pow. 4890 m2, zabudowaną halą produkcyjną parterową o pow. użytkowej 1328 m2. ...

Szczuczyn (Podlaskie, gm. Szczuczyn)

1 050 000 PLN (791 zł/m2)

7
-
1328 m2
2003
15696339 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 24115681 15696339 Nieruchomość gruntowa zabudowana w Rajgrodzie przy ulicy Warszawskiej. Rajgród miejscowość gminna w powiecie grajewskim malowniczo położone nad brzegiem Jeziora Rajgrodzkiego. Gmina Rajgród leży w północnej części powiatu grajewskiego, przy granicy w...

Rajgród (Podlaskie, gm. Rajgród)

200 000 PLN (190 zł/m2)

1
-
1052 m2
-
15562621 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 21380560 15562621 Do sprzedaży lokal na PARTERZE. Pod różne działalności: sklep, biuro, usługi.Standard:- ściany: międzylokalowe murowane z pustaków ceramicznych typu PCM , osłonowe murowane z pustaków szczelinowych ceramicznych, działowe z cegły silikatowej lub pusta...

Białystok (Piaski) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 026 200 PLN (10 000 zł/m2)

1
-
102.62 m2
2022
15562637 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 21380562 15562637 Do sprzedaży lokal na PARTERZE. Pod różne działalności: sklep, biuro, usługi.Standard:- ściany: międzylokalowe murowane z pustaków ceramicznych typu PCM , osłonowe murowane z pustaków szczelinowych ceramicznych, działowe z cegły silikatowej lub pusta...

Białystok (Przydworcowe) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 003 320 PLN (9 000 zł/m2)

1
-
111.48 m2
2022
15562629 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 21380561 15562629 Do sprzedaży lokal na PARTERZE. Pod różne działalności: sklep, biuro, usługi.Standard:- ściany: międzylokalowe murowane z pustaków ceramicznych typu PCM , osłonowe murowane z pustaków szczelinowych ceramicznych, działowe z cegły silikatowej lub pusta...

Białystok (Piaski) (Podlaskie, gm. Białystok)

623 920 PLN (11 000 zł/m2)

1
-
56.72 m2
2022
15419699 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 18126827 15419699 Lokal handlowo-usługowy na sprzedaż! Biuro GRZEGOREK NIERUCHOMOŚCI zaprasza do zapoznania się z ofertą lokalu zlokalizowanego w Hajnówce, przy ulicy 11 Listopada . Powierzchnia działki: 676 m 2 Powierzchnia zabudowy: 414 m 2 Powi...

Hajnówka (Hajnówka) (Podlaskie, gm. Hajnówka)

799 000 PLN (2 195 zł/m2)

11
-
364 m2
2004
15562672 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 21380761 15562672 Do sprzedaży budynek do generalnego remontu o pow. 720 mkw.Proponowany budynek posiada zezwolenie na rozbudowę o 2 piętra.Media:- prąd- gaz- kanalizacjaLokalizacja:- osiedle Dziesięciny- w pobliżu wszystkie udogodnienia: liczne sklepy, lokale usługow...

Białystok (Dziesięciny) (Podlaskie, gm. Białystok)

2 999 900 PLN (4 167 zł/m2)

1
-
720 m2
-