• Nieruchomości woj. Podlaskie
 

Nieruchomości na sprzedaż Podlaskie

Znalezionych ofert: 1 484

15859798 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Domek 40 m² z tarasem, Nowa Łuka, cisza i zieleń 27175703 15859798 Szukasz miejsca, gdzie możesz odpocząć od miasta i mieć własną przestrzeń blisko natury? Ta działka zabudowana domem letniskowym w Nowej Łuce to propozycja dla osób, które chcą mieć gotowe miejsce do wypoczynku bez konieczności remontów. Sprawdzi się...

Nowa Łuka (Podlaskie, gm. Narewka)

290 000 PLN (7 250 zł/m2)

2
1
40 m2
2015
15823341 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26603274 15823341 Przedstawiamy Państwu wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 74,99 m², położone w samym sercu miasta – przy ulicy Botanicznej.To doskonała propozycja zarówno dla rodzin, jak i osób poszukujących nieruchomości pod wynajem. Układ i atuty mieszkania:- nieru...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

785 000 PLN (10 468 zł/m2)

4
1
74.99 m2
2018
15861237 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27199613 15861237 Apartament wykończony pod klucz + 150 000 zł !!! Zapraszam , nie musisz denerwować się wykończeniem , my zrobimy to za Ciebie ! Biuro Nieruchomości PÓŁNOC oferuje na sprzedaż apartament w stanie deweloperskim o imponującej powierzchni 105.5m2, zlok...

Białystok (Skorupy) (Podlaskie, gm. Białystok)

838 725 PLN (7 950 zł/m2)

4
1
105.5 m2
2025
15890698 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27883207 15890698 Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64,6 m², położone w Łomży przy ul. Małachowskiego 8.Lokal znajduje się na II piętrze w budynku z 2008 roku, wybudowanym w nowej technologii. Mieszkanie jest zadbane, bardzo ustawne oraz ...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

499 000 PLN (7 724 zł/m2)

3
1
64.6 m2
2008
15893125 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje blisko Centrum 27899996 15893125 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Polecamy piękny apartament 2 pokojowy w stanie deweloperskim w wyjątkowej inwestycji mieszka...

Białystok (Antoniuk) (Podlaskie, gm. Białystok)

354 500 PLN (12 661 zł/m2)

2
1
28 m2
2026
15893138 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje blisko Centrum 27900112 15893138 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Polecamy piękny apartament 3 pokojowy w stanie deweloperskim w wyjątkowej inwestycji mieszka...

Białystok (Antoniuk) (Podlaskie, gm. Białystok)

595 056 PLN (11 227 zł/m2)

3
1
53 m2
2026
15893137 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka 1743 m2, Pieńki 27900111 15893137 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiam państwu ofertę malowniczej działki położonej w miejscowości Pieńki w gminie Mic...

Pieńki (Podlaskie, gm. Michałowo)

131 000 PLN

-
-
1743 m2
-
15893126 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje Antoniuk stan deweloperski 27899995 15893126 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Polecamy piękny apartament 3 pokojowy w stanie deweloperskim w wyjątkowej inwestycji mieszka...

Białystok (Antoniuk) (Podlaskie, gm. Białystok)

596 160 PLN (11 689 zł/m2)

3
1
51 m2
2026
15893124 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament z antresolą 27900006 15893124 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego 2-poziomowego apartamentu w stanie dewelop...

Białystok (Skorupy) (Podlaskie, gm. Białystok)

838 725 PLN (7 988 zł/m2)

4
1
105 m2
2026
15891242 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje blisko Centrum 27892878 15891242 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Polecamy piękny apartament 3 pokojowy w stanie deweloperskim w wyjątkowej inwestycji mieszka...

Białystok (Antoniuk) (Podlaskie, gm. Białystok)

606 592 PLN (11 233 zł/m2)

3
1
54 m2
2026
15851323 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom blisko Białegostoku z ogrodem. 27012575 15851323 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Prezentuje państwu dom jednorodzinny w stanie surowym o powierzchni 160m2 położony w malowni...

Żuki (Kudrycze) (Podlaskie, gm. Zabłudów)

429 000 PLN (2 681 zł/m2)

5
-
160 m2
2007
15892449 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898778 15892449 PRESTIŻOWY APARTAMENT W SERCU BIAŁEGOSTOKU - UL. ŚW. ROCHA 5A Z ogromną przyjemnością prezentuję Państwu unikatową nieruchomość, która łączy w sobie wielkomiejski styl z kameralnym charakterem. Ten apartament , o powierzchni 4...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

797 000 PLN (17 711 zł/m2)

2
-
45 m2
2023