• Nieruchomości woj. Podlaskie
 

Nieruchomości na sprzedaż Podlaskie

Znalezionych ofert: 1 484

15676181 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23766460 15676181 Na sprzedaż nowy, piękny dom letniskowycałoroczny z bala, położony w malowniczej miejscowości Wajków nieopodal Mielnika.Dom o powierzchni całkowitej 72.25m2 (55.9m2 użytkowych), w skład którego wchodzą:PARTER:-Przestronny salon z aneksem kuchennym i ...

Wajków (Podlaskie, gm. Mielnik)

355 000 PLN (4 931 zł/m2)

3
1
72 m2
2022
15830510 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26674174 15830510 !!OFERTA DOSTĘPNA TYLKO U NAS!! 0% - KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI!!Wyjątkowy, pięknie wykończony dom jednorodzinny – wprowadź się od razu, bez żadnych dodatkowych kosztów! Szukasz miejsca, które łączy komfort, przestrzeń i bliskość miasta? Ten dom w ...

Stare Kupiski (Podlaskie, gm. Łomża)

1 349 000 PLN (5 666 zł/m2)

5
2
238.09 m2
2014
15891380 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Zadbane 2 pokoje blisko Centrum 27895641 15891380 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Zapraszam na prezentację 2-pokojowego mieszkania położonego na parterze niskiego bloku przy ...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

439 000 PLN (8 959 zł/m2)

2
1
49 m2
1965
15891367 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 27895466 15891367 ❶ Informacje o działce:– Lokalizacja: Topolany, gmina Michałowo, woj. podlaskieSiedlisko zlokalizowane jest ok. 9 km. od Michałowa i ok. 32 km. od Białegostoku.– Powierzchnia działki: 5842 m²Oferowane siedlisko składa się z:a) działki o powierzchni 0...

Topolany (Podlaskie, gm. Michałowo)

195 000 PLN

-
-
5842 m2
-
15891368 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27895465 15891368 Turośń Kościelna, dnia 14.05.2026 r.Wójt Gminy Turośń Kościelnaul. Białostocka 5, 18-106 Turośń Kościelnawoj. podlaskietel. (85) 715 80 00, fax. (85) 715 80 01Nr BZP.6840.5.2025OGŁOSZENIE O PRZETARGUWójt Gminy Turośń Kościelna ogłasza drugi przetar...

Turośń Kościelna (Podlaskie, gm. Turośń Kościelna)

159 000 PLN

-
-
1364 m2
-
15885963 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27745152 15885963 !!OFERTA DOSTĘPNA TYLKO U NAS!! 0% - KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI!! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1021m² położona w Nowogrodzie przy ulicy Sikorskiego. Podstawowe informacje: Lokalizacja: Nowogród ul Sikorskiego – 14km od Łomży Powierz...

Nowogród (Podlaskie, gm. Nowogród)

115 000 PLN

-
-
1021 m2
-
15607434 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 22364781 15607434 Na sprzedaż zagospodarowana rolna działka o powierzchni 9751 m2 położona w miejscowości Andrzejki (Kisiołki, Czaplice), gmina Łomża. Numer geodezyjny 888.  Na działce znajduje się staw oraz duża plantacja malin. Atutem jest również możliwość zakupu l...

Andrzejki (Podlaskie, gm. Łomża)

260 000 PLN (27 zł/m2)

-
-
9751 m2
-
15562480 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny gospodarstwo 21377898 15562480 Siedlisko o powierzchni 15 hektarów to malownicza posiadłość, położona w otoczeniu przyrody, która zachwyca swoim urokiem przez cały rok. Centralnym punktem siedliska jest niewielki, urokliwy dom o tradycyjnym charakterze, z dużą werandą, która stano...

Karczewo (Podlaskie, gm. Rajgród)

1 699 000 PLN (11 zł/m2)

11
-
150000 m2
-
15598744 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22150225 15598744 Na sprzedaż działka budowlana znajdująca się w centrum Nowogrodu z doskonałym dojazdem ulicą asfaltową. Oferowana działka jest idealna dla osób poszukujących miejsca na budowę domu jednorodzinnego z opcją prowadzenia działalności gospodarczej ( możli...

Nowogród (Podlaskie, gm. Nowogród)

319 000 PLN (149 zł/m2)

-
-
2148 m2
-
15702765 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24240690 15702765 Na sprzedaż, zadbane, 3-pokojowe mieszkanie 59,85m², na 44 piętrze, bez windy, w doskonałej lokalizacji, CENTRUM, na ul. Raginisa 7 w Zambrowie.Mieszkanie składa się z następujących pomieszczeń: - kuchnia (6,5 m2), wyposażona w meble robione na zamów...

Zambrów (Podlaskie, gm. Zambrów)

398 000 PLN (6 746 zł/m2)

3
1
59 m2
1989
15603237 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22250949 15603237 Do sprzedaży siedlisko w miejscowości Karwowo (gm. Stawiski) 18 km od Łomży, łatwy dojazd droga asfaltową.Działka siedliskowa, zabudowana, o powierzchni 1.1819 ha.W skład zabudowań wchodzą:- dom wolnostojący, dwukondygnacyjny, o pow. 200 m2, po remon...

Karwowo (Podlaskie, gm. Stawiski)

870 000 PLN (4 350 zł/m2)

5
2
200 m2
1978
15548242 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 20907951 15548242 Na sprzedaż działka siedliskowa w miejscowości Andrzejki, gmina Łomża. Numer geodezyjny 111. Nieruchomość zostanie wydzielona z istniejącego siedliska i jego maksymalna powierzchnia wyniesie 2200 mkw. (minimalnie można kupić 1800 mkw). Cena ofertowa ...

Andrzejki (Podlaskie, gm. Łomża)

159 000 PLN (72 zł/m2)

-
-
2200 m2
-