• Nieruchomości woj. Podlaskie
 

Nieruchomości na sprzedaż Podlaskie

Znalezionych ofert: 1 485

15548242 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 20907951 15548242 Na sprzedaż działka siedliskowa w miejscowości Andrzejki, gmina Łomża. Numer geodezyjny 111. Nieruchomość zostanie wydzielona z istniejącego siedliska i jego maksymalna powierzchnia wyniesie 2200 mkw. (minimalnie można kupić 1800 mkw). Cena ofertowa ...

Andrzejki (Podlaskie, gm. Łomża)

159 000 PLN (72 zł/m2)

-
-
2200 m2
-
15472108 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 19329631 15472108 Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni prawie 2 ha, doskonale zlokalizowana przy trasie S61, obok węzła Łomża Zachód. Dzięki doskonałemu dojazdowi, teren ten stanowi idealne miejsce na realizację różnego typu projektów inwestycyjny...

Sierzputy Młode (Podlaskie, gm. Łomża)

2 200 000 PLN (115 zł/m2)

-
-
19193 m2
-
15823277 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 26644015 15823277 Na sprzedaż działka rekreacyjna o powierzchni 988 m² w malowniczej Siemianówce, ul. Łąkowa Prezentujemy wyjątkową działkę rekreacyjną o powierzchni 988 m², położoną w urokliwej miejscowości Siemianówka, w gminie Narewka, powiat hajnowski. Działka zna...

Siemianówka (Podlaskie, gm. Narewka)

210 000 PLN

-
-
988 m2
-
15868270 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27373833 15868270 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerREZYDENCJA 424 m² Z LINIĄ BRZEGOWĄ – TWÓJ PRYWATNY AZYL LUB DOCHODOWY BIZNESSzukasz ucieczki od zgiełku miasta, luksusowej rezydencji nad rzeką, a może gotowego, dochodowego biznesu? Przedstawiam wyjątkową...

Perlejewo (Głody) (Podlaskie, gm. Perlejewo)

1 499 000 PLN (3 535 zł/m2)

8
-
424 m2
1997
15889231 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27846188 15889231 Jeśli marzysz o zamieszkaniu w spokojnym i urokliwym miejscu, ta oferta jest dla Ciebie! Oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 782 m2, położoną na lekkim wzniesieniu w malowniczych Konarzycach.Dlaczego warto wybrać tę działkę?Piękne położenie: D...

Konarzyce (Podlaskie, gm. Łomża)

139 000 PLN

-
-
782 m2
-
15859391 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27167494 15859391 Działki w Łomży przy ul. Kraska – spokój, przestrzeń i naturalne otoczenie Zapraszamy do Biura Nieruchomości Północ w Łomży. W ofercie dwie działki o powierzchni 1339 m² oraz 1323 m² z wydanymi warunkami zabudowy. To propozycja dla osób, które szukaj...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

255 000 PLN

-
-
1339 m2
-
15851577 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka 1900 m2. Pieńki 27012814 15851577 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiam państwu ofertę malowniczej działki położonej w miejscowości Pieńki w gminie Mic...

Pieńki (Podlaskie, gm. Michałowo)

143 000 PLN

-
-
1911 m2
-
15891184 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Parter, lokale użytkowe, świetna lokalizacja 27890616 15891184 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiamy ofertę Sprzedaży Wynajmu nowych lokali użytkowych na parterze, powierzchnie: ...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 422 000 PLN (9 000 zł/m2)

2
-
158 m2
-
15851253 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w Sejnach UWAGA NOWA CENA! 27012563 15851253 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż Dom z ogromnym potencjałem w Sejnach - piętrowy, z działką, budynkiem gospodarcz...

Sejny (Podlaskie, gm. Sejny)

200 000 PLN (1 408 zł/m2)

5
1
142 m2
1985
15163327 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 11379031 15163327 Na sprzedaż działka komercyjna o powierzchni 641 m² położona w samym centrum Tykocina przy ul. Koziej i Kaczorowskiej. Nieruchomość posiada wydane warunki zabudowy pod budynek handlowo-usługowy z częścią hotelową, a największym atutem oferty jest lok...

Tykocin (Podlaskie, gm. Tykocin)

385 000 PLN

-
-
641 m2
-
15888656 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27819551 15888656 PRESTIŻOWY APARTAMENT W SERCU BIAŁEGOSTOKU - UL. ŚW. ROCHA 5A Z ogromną przyjemnością prezentuję Państwu unikatową nieruchomość, która łączy w sobie wielkomiejski styl z kameralnym charakterem. Ten niespełna 57-metrowy apartament ...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

985 000 PLN (17 589 zł/m2)

3
-
56 m2
2023
15891110 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam mieszkanie w centrum Augustowa – gotowe d 27887650 15891110 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż przytulne i zadbane mieszkanie położone w samym centrum Augustowa, w jednej z na...

Augustów (Podlaskie, gm. Augustów)

225 000 PLN (7 759 zł/m2)

2
1
29 m2
-