• Nieruchomości woj. Podlaskie
 

Nieruchomości na sprzedaż Podlaskie

Znalezionych ofert: 1 485

15885329 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie z potencjałem 27723682 15885329 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.48.2m2 3 PIĘTRO PIASTAPrzedstawiam mieszkanie położone na ulicy Piastowskiej, dwustronneOb...

Białystok (Piasta i) (Podlaskie, gm. Białystok)

409 652 PLN (8 534 zł/m2)

3
-
48 m2
1973
15887609 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie 27787872 15887609 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.KLIMATYZACJA 2 BALKONY 63 m² GOTOWE DO WEJŚCIA NOWE MIASTO WIDOK NA PLAC ZABAWNa sprzed...

Białystok (Nowe miasto) (Podlaskie, gm. Białystok)

689 000 PLN (10 937 zł/m2)

3
1
63 m2
2001
15665570 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23580063 15665570 !!!REZERWACJA!!! Polecamy nieruchomość w miejscowości Kleosin przy ulicy Kraszewskiego. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 59,5m2. Lokal położony jest na pierwszym piętrze w trzypiętrowym bloku z cegły. Nieruchomość trzypokojowa, składa się z sa...

Kleosin (Podlaskie, gm. Juchnowiec Kościelny)

595 000 PLN (10 085 zł/m2)

3
-
59 m2
2018
15868140 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom do zamieszkania od zaraz- Supraśl 27366451 15868140 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny położony w malowniczym Supraślu, zaledwie 10 minut j...

Supraśl (Podlaskie, gm. Supraśl)

1 590 000 PLN (6 115 zł/m2)

5
2
260 m2
2006
15887541 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
ZIELONE WZGÓRZA 2 pokoje 52 m2 wyposażone 27785153 15887541 Mieszkanie 2-pokojowe, plus oddzielna kuchnia, dwustronne o powierzchni 51,9 m² zlokalizowane na osiedlu Zielone Wzgórza przy ulicy Konwaliowa, z dobrym i szybkim dojazdem do centrum Białegostoku. Położone na 3 piętrze, w niskim bloku z wielkiej płyt...

Białystok (Zielone wzgórza) (Podlaskie, gm. Białystok)

390 000 PLN (7 647 zł/m2)

2
1
51 m2
1987
15887561 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią 61 m² 27786227 15887561 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61 m², położone na osiedlu Dziesięciny, przy ul. Palmowej w Białymstoku. To propozycja dla osób, które szukają wygodnego układu, spokojnej lokalizacji i mieszkania, do którego można wejść bez rozpoczynania wielkie...

Białystok (Dziesięciny) (Podlaskie, gm. Białystok)

449 000 PLN (7 361 zł/m2)

3
1
61 m2
-
15865567 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27303593 15865567 Przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,55m² z dużym balkonem – Łomża, ul. Mazowiecka 2.Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 66,55 m², położone na trzecim piętrze w solidnym budynku z 1994 roku (nowsza technologia bu...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

449 000 PLN (6 850 zł/m2)

3
1
65.55 m2
1994
15667138 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23593109 15667138 Wyszonki - Klukówek. Idealna cisza, spokój, sielankowy, niezwykły klimat PodlasiaDrewniany dom całoroczny z 1945r ( ocieplony wełną mineralną ) o powierzchni ok 87m ( parter i piętro ) Działka 2960m .Piec kaflowy. Woda z termy elektrycznejMurowany b...

Wyszonki-Klukówek (Podlaskie, gm. Klukowo)

350 000 PLN (2 917 zł/m2)

3
1
120 m2
1945
15871416 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27469184 15871416 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,1 m² w Białymstoku na osiedlu Białostoczek przy ul. Gołdapskiej, z balkonem i funkcjonalnym, rozkładowym układem pomieszczeń. Lokal usytuowany jest na 3 z 3 pięter w niskim budynku i wyróżnia się czytelnym podzi...

Białystok (Białostoczek) (Podlaskie, gm. Białystok)

420 000 PLN (8 732 zł/m2)

3
1
48.1 m2
1983
15823328 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26606184 15823328 Oferta Sprzedaży Działek w Ignatkach, ul. Przemysłowa. Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w Ignatkach przy ulicy Przemysłowej, w gminie Juchnowiec Kościelny. Lokalizacja i Dojazd: Działki znajdują się w cichej i spokojnej okolicy, j...

Ignatki (Podlaskie, gm. Juchnowiec Kościelny)

215 400 PLN

-
-
718 m2
-
15890463 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27877474 15890463 Na sprzedaż dom wolnostojący przy ul. Tarnowskiej w dzielnicy Wygoda.Zaletą budynku jest zaaranżowanie w podpiwniczeniu powierzchni z odrębnym wejściem z zewnątrz, którą można wykorzystać pod kątem działalności lub niezależnego mieszkania.Rozkład:Pod...

Białystok (Wygoda) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 249 000 PLN (5 677 zł/m2)

4
2
220 m2
1995
15890464 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27877473 15890464 Polecamy dom wolnostojący, zlokalizowany na osiedlu domów jednorodzinnych w Kolnie, przy ul. Armii Krajowej. Dom z lat 80-tych., o pow. całkowitej 182 m2 i użytkowej 119 m2, położony na działce o areale 445m2 - może funkcjonować jako dwa niezależne ...

Kolno (Podlaskie, gm. Kolno)

729 000 PLN (3 988 zł/m2)

4
2
182.8 m2
1987