• Nieruchomości woj. Podlaskie
 

Nieruchomości na wynajem Podlaskie

Znalezionych ofert: 263

15851371 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój 27012568 15851371 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Do wynajęcia przytulny, w pełni umeblowany pokój w 4-pokojowym mieszkaniu na osiedlu Piaski,...

Białystok (Piaski) (Podlaskie, gm. Białystok)

700 PLN (88 zł/m2)

1
-
8 m2
-
15861244 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mikro kawalerka na Wyszyńskiego 27199641 15861244 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Do wynajęcia świeżo wyremontowana kawalerka o powierzchni 16 m² na osiedlu Przydworcowym w B...

Białystok (Przydworcowe) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 350 PLN (84 zł/m2)

1
1
16 m2
1990
15861221 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój na wynajem, Legionowa 27198620 15861221 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Do wynajęcia przytulny, w pełni umeblowany pokój w 5-pokojowym mieszkaniu na osiedlu Piaski,...

Białystok (Piaski) (Podlaskie, gm. Białystok)

700 PLN (88 zł/m2)

1
-
8 m2
-
15871712 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2 pokoje na wynajem, ul. KEN 27474553 15871712 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na wynajem komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47 m², położone na 2. piętrze ...

Białystok (Bacieczki) (Podlaskie, gm. Białystok)

2 100 PLN (46 zł/m2)

2
1
46 m2
2005
15861220 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój na wynajem, Waszyngtona 27198617 15861220 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Do wynajęcia przytulny, w pełni umeblowany pokój w 6-pokojowym mieszkaniu na osiedlu Piaski,...

Białystok (Piaski) (Podlaskie, gm. Białystok)

700 PLN (88 zł/m2)

1
-
8 m2
-
15861243 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
4 pokoje na wynajem, Wiadukt 27199640 15861243 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na wynajem przestronne i ciche mieszkanie o powierzchni ok. 59 m², położone przy ul. Wiadukt...

Białystok (Nowe miasto) (Podlaskie, gm. Białystok)

2 500 PLN (43 zł/m2)

4
1
58 m2
2010
15851211 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
For Rent Piaski 3 oddzielne pokoje 27012686 15851211 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.WYNAJMIJ  MIESZKANIE - BIAŁYSTOK, UL. LEGIONOWA3 pokoje 69.6m²   DLA STUDENTÓW PARDLA PRACU...

Białystok (Piaski) (Podlaskie, gm. Białystok)

2 600 PLN (38 zł/m2)

3
1
69 m2
1980
15851288 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Panorama miasta i 3 oddzielne pokoje 27012620 15851288 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.WYNAJEM CAŁEGO MIESZKANIABiałystok ul. Kaczorowskiego3 pokoje + salon z aneksem 65 m² tar...

Białystok (Piaski) (Podlaskie, gm. Białystok)

3 600 PLN (55 zł/m2)

4
1
65 m2
-
15886337 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka obok Politechniki !!! 27753767 15886337 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Do wynajęcia nieduże mieszkanie o powierzchni 18 m2 w Białymstoku przy ulicy Angielskiej , n...

Białystok (Bema) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 450 PLN (81 zł/m2)

1
1
18 m2
2024
15856089 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal użytkowy 490 m2. Nowe Miasto. 27082959 15856089 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Polecam Państwu ofertę najmu lokalu użytkowego, znajdującego się na I piętrze budynku handlo...

Białystok (Nowe miasto) (Podlaskie, gm. Białystok)

14 700 PLN (30 zł/m2)

5
-
490 m2
2000
15851232 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal biurowy w samym centrum miasta 27012664 15851232 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Lokale biurowe w CENTRUM Białegostoku. - prestiżowa lokalizacja w eleganckiej kamienicy- pow...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

2 790 PLN (56 zł/m2)

2
-
50 m2
-
15851354 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Hala magazynowa, Elewatorska 27012634 15851354 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Hala - magazyn przy ul. Elewatorskiej w Białymstoku.Około 400 m2. Czysta, sucha powierzchnia...

Białystok (Starosielce) (Podlaskie, gm. Białystok)

6 000 PLN (15 zł/m2)

1
-
400 m2
-