• Nieruchomości woj. Podlaskie
 

na sprzedaż Podlaskie Łomża

Znalezionych ofert: 83

15868048 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27363788 15868048 Komfortowe 2 pokoje z dużym balkonem, Łomża, ul. Rycerska.To mieszkanie to propozycja dla osób, które szukają wygody, funkcjonalnego układu i przestrzeni dopasowanej do codziennego życia.Na sprzedaż zadbane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,48 m...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

369 000 PLN (7 611 zł/m2)

2
1
48.48 m2
-
15872465 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27494213 15872465 Komfortowe 2 pokoje z dużym balkonem, Łomża, ul. RycerskaTo mieszkanie to propozycja dla osób, które cenią wygodę, funkcjonalny układ i przestrzeń dopasowaną do codziennego życia.Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,42 m², położone na 2...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

359 000 PLN (7 414 zł/m2)

2
1
48.42 m2
-
15865570 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27303595 15865570 Mieszkanie 56,60 m2 w centrum Łomży – ul. Krótka 3Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56,60 m2, położone na II piętrze budynku wielorodzinnego przy ul. Krótkiej 3 w Łomży. Lokal posiada wysoki sufit, typowy dla zabudowy kamienicznej, co daje poczuci...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

320 000 PLN (5 654 zł/m2)

2
1
56.6 m2
-
15865565 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27303592 15865565 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż komfortowe, przestronne mieszkanie w sercu Łomży przy ul. Pięknej 3 o powierzchni 63,86m2 znajdujące się na I piętrze budynku z 1999 roku – idealne dla rodziny, pary lub jako inwestycja pod wynajem.M...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

435 000 PLN (6 812 zł/m2)

2
1
63.86 m2
1999
15870324 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27427141 15870324 Przestronne 3 pokoje 61 m² z balkonem, Łomża, ul. 3 MajaNa sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 61 m², położone na 1 piętrze w solidnym budynku przy ul. 3 Maja 6A.Lokal wyróżnia się bardzo dobrym rozkładem pomieszczeń oraz komfort...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

369 000 PLN (6 049 zł/m2)

3
1
61 m2
-
15888980 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27837447 15888980 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35,7 m² położone w Łomży przy ul. Poznańskiej 119A.Lokal znajduje się na I piętrze budynku wielorodzinnego i posiada funkcjonalny oraz wygodny układ pomieszczeń, który sprawdzi się zarówno dla singla, pary, jak i ...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

210 000 PLN (5 882 zł/m2)

2
1
35.7 m2
-
15889199 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27846028 15889199 Biuro Nieruchomości Północ w Łomży ma przyjemność zaprezentować działkę budowlaną o powierzchni 751 m², położoną przy ul. Wąskiej w Łomży. Najważniejsze atuty nieruchomości:-Działka o regularnym, prostokątnym kształcie (ok. 28,6 m x 27 m), idealna po...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

225 000 PLN

-
-
751 m2
-
15889009 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27840320 15889009 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 43,65 m², położone na 4. piętrze w bloku przy ul. Dmowskiego 5 w Łomży. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję zarówno dla osób poszukujących mieszkania do własnej aranżacji, jak i dla inwestorów. Najważniejsze...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

245 000 PLN (5 613 zł/m2)

2
1
43.65 m2
-
15889008 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27840319 15889008 Szukasz komfortowego mieszkania w świetnej lokalizacji, które możesz urządzić według własnego pomysłu? Ta oferta przy ul. Śniadeckiego w Łomży to idealne połączenie funkcjonalności, wygody i dużego potencjału aranżacyjnego. Mieszkanie o powierzchni 4...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

339 000 PLN (6 998 zł/m2)

2
1
48.44 m2
1984
15872709 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27500524 15872709 Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji – Łomża, ul. Kołłątaja Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60,50 m², położone na 4. piętrze przy ul. Kołłątaja w Łomży. To idealna propozycja dla rodzin, par, jak i i...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

399 000 PLN (6 595 zł/m2)

3
1
60.5 m2
1988
15869768 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27408282 15869768 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 43,38 m², położone przy ul. Polowej w Łomży – w lokalizacji, która łączy wygodę życia w centrum z codziennym komfortem i dostępem do pełnej infrastruktury miejskiej. To idealna propozycja dla osób, które chcą stwo...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

239 000 PLN (5 509 zł/m2)

2
1
43.38 m2
-
15841911 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26802714 15841911 !!OFERTA DOSTĘPNA TYLKO U NAS!! 0% - KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI!!Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 55,90 m², zlokalizowane na 3 piętrze w bloku przy ul. Kazańskiej 26 w Łomży. Lokal składa się z trzech ustawnych pokoi, osobnej kuchn...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

545 000 PLN (9 750 zł/m2)

3
1
55.9 m2
2011