• Nieruchomości woj. Podlaskie
 

Domy na sprzedaż Podlaskie Białystok

Znalezionych ofert: 46

15890463 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27877474 15890463 Na sprzedaż dom wolnostojący przy ul. Tarnowskiej w dzielnicy Wygoda.Zaletą budynku jest zaaranżowanie w podpiwniczeniu powierzchni z odrębnym wejściem z zewnątrz, którą można wykorzystać pod kątem działalności lub niezależnego mieszkania.Rozkład:Pod...

Białystok (Wygoda) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 249 000 PLN (5 677 zł/m2)

4
2
220 m2
1995
15851260 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Posiadłość 2500m2 | Zadbany Dom z Lasem 27012589 15851260 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż dom wolnostojący położony w Dojlidach Górnych na ulicy Daliowej Dom wybudowany w...

Białystok (Dojlidy górne) (Podlaskie, gm. Białystok)

2 099 000 PLN (11 285 zł/m2)

6
2
186 m2
2002
15868249 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Blizniak | zadbana działka | cicha okolica 27369647 15868249 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż nieruchomość w zabudowie bliźniaczej, położona w  spokojniej części Białegostoku...

Białystok (Bacieczki) (Podlaskie, gm. Białystok)

719 000 PLN (3 595 zł/m2)

5
2
200 m2
1977
15886843 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27768861 15886843 Nowoczesny dom wolnostojący 181,9 m² - Dojlidy Górne duże przeszklenia szybki dojazd do centrum Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny dom wolnostojący o powierzchni 181,9 m² , położony w zielonej i spokojnej części Dojlid Górn...

Białystok (Dojlidy górne) (Podlaskie, gm. Białystok)

849 000 PLN (4 691 zł/m2)

5
2
181 m2
2026
15773876 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
*173 m2* ul. Kozłowa* 4 sypialnie* 2 łazienki* 25641116 15773876 Apartament, który myśli, że jest domem - 173 m² przestrzeni, w której się zakochasz!Niektóre nieruchomości mają w sobie coś wyjątkowego.Wchodzisz i od razu wiesz — to nie jest zwykłe mieszkanie.Apartament przy ulicy Kozłowej, to przestrzeń, która zas...

Białystok (Białostoczek) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 199 000 PLN (6 931 zł/m2)

5
2
173 m2
1998
15473587 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na Produkcyjnej - oznaczenie działki MN,U 19366406 15473587 Biuro Nieruchomości In-Home prezentuje na sprzedaż działkę o powierzchni 657 m², zabudowaną domem o metrażu ok. 100 m², wymagającym generalnego remontu. Nieruchomość położona jest przy ul. Produkcyjnej w Białymstoku i posiada bezpośredni zjazd z asfa...

Białystok (Bacieczki) (Podlaskie, gm. Białystok)

650 000 PLN (6 500 zł/m2)

6
2
100 m2
-
15882242 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Klimatyczny dom na Węgierki |206m2 |działka 1135 m 27658672 15882242 Są domy, które się ogląda. I są takie, które się czyta — jak dobrą powieść, zdanie po zdaniu, światłem, fakturą i ciszą między ścianami.Ten właśnie należy do drugiej kategorii.Przy ulicy Węgierki w Białymstoku, w otoczeniu zieleni i spokoju, znajduje...

Białystok (Jaroszówka) (Podlaskie, gm. Białystok)

2 490 000 PLN (12 087 zł/m2)

6
1
206 m2
1999
15851526 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesny segment - Starosielce, Białystok 27012950 15851526 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Szukasz komfortowego domu dla swojej rodziny w spokojnej okolicy? Mamy dla Ciebie wyjątkową ...

Białystok (Starosielce) (Podlaskie, gm. Białystok)

951 000 PLN (5 799 zł/m2)

5
2
164 m2
-
15851452 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Jaroszówka ,dom wolnostojący dla rodziny 27012948 15851452 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.***Dom z potencjałem - Jaroszówka Dla wymagających (do remontu) lub tych mniej (do odświeżen...

Białystok (Jaroszówka) (Podlaskie, gm. Białystok)

749 000 PLN (2 548 zł/m2)

9
3
294 m2
1995
15881269 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27626486 15881269 Na sprzedaż nieruchomość na osiedlu Dziesięciny w Białymstoku. Polecamy dom wolnostojący typu słupek o powierzchni około 120m2. Nieruchomość w stanie do remontu. Rozkład domu: Piwnica: pomieszczenie gospodarcze, kotłowania, dwa pomieszczenia na op...

Białystok (Dziesięciny) (Podlaskie, gm. Białystok)

640 000 PLN (5 203 zł/m2)

11
-
123 m2
1969
15559807 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 21296658 15559807 Szukasz wymarzonego miejsca do zamieszkania w sercu Białegostoku? Mamy dla Ciebie idealną ofertę! Na sprzedaż 12 bliźniaka o powierzchni użytkowej 110,5m2, położonego na malowniczym osiedlu Mickiewicza. Nieruchomość znajduje się w doskonał...

Białystok (Mickiewicza) (Podlaskie, gm. Białystok)

880 000 PLN (8 000 zł/m2)

4
-
110 m2
2025
15621377 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
OSIEDLE Mickiewicza działka 580 m2 pełne media 22625989 15621377 Wyjątkowa oferta  - działka (nr 849) o powierzchni 580 m2 , położona przy ulicy Brackiej 25 na Osiedlu Mickiewicza, bardzo blisko od centrum Białegostoku.  Zlokalizowana w cichej uliczce zabudowanej jednorodzinnymi domami, w bliskiej odległości od La...

Białystok (Mickiewicza) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 200 000 PLN (11 111 zł/m2)

5
-
108 m2
1960