• Nieruchomości woj. Podlaskie
 

Domy na sprzedaż Podlaskie Tykocin Jordyka

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Jordyka

Znaleźliśmy 5 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Tykocin Podlaskie

15656752 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23418620 15656752 Polecamy nieruchomość w miejscowości Rzędziany. Siedlisko położone przy szosie warszawskiej w miejscowości Rzędziany, gmina Tykocin, w odległości około 16 km od granicy Białegostoku. Na działce znajdują się dom oraz budynek gospodarczy. Dom z lat 70...

Rzędziany (Podlaskie, gm. Tykocin)

725 000 PLN (9 667 zł/m2)

3
-
75 m2
-
15823263 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26644016 15823263 Oferujemy na sprzedaż domy w stanie surowym zamkniętym ok. 148,67 m2 powierzchni całkowitej . Działki od 400 m2. Wszystkie działki objęte miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego gminy Tykocin - działki skategoryzowano pod: budownictwo jedno...

Tykocin (Podlaskie, gm. Tykocin)

395 000 PLN (2 657 zł/m2)

4
2
148.67 m2
2025
15853564 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bliźniak w spokojnej okolicy. Podlaskie. 27052929 15853564 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Oferujemy na sprzedaż dom - bliźniak, położony w miejscowości Stelmachowo, tuż obok historyc...

Stelmachowo (Podlaskie, gm. Tykocin)

290 000 PLN (3 625 zł/m2)

3
1
80 m2
1962
15851182 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Posiadłość Szlachecka Zagroda 27012654 15851182 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Proponujemy Państwu zakup wyjątkowej posiadłości Szlachecka Zagroda, zlokalizowanej miejscow...

Rzędziany (Podlaskie, gm. Tykocin)

7 100 000 PLN (318 zł/m2)

10
-
22300 m2
2025
15060246 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 8567549 15060246 Oferujemy na sprzedaż domy w stanie deweloperskim ok. 148,67 m2 powierzchni całkowitej . Działki od 400 m2. Wszystkie działki objęte miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego gminy Tykocin - działki skategoryzowano pod: budownictwo jednorodzi...

Tykocin (Podlaskie, gm. Tykocin)

465 000 PLN (3 128 zł/m2)

4
2
148.67 m2
2024