• Nieruchomości woj. Podlaskie
 

Domy na sprzedaż Podlaskie Zabłudów

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Zabłudów

Znaleźliśmy 280 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Podlaskie

15868249 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Blizniak | zadbana działka | cicha okolica 27369647 15868249 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż nieruchomość w zabudowie bliźniaczej, położona w  spokojniej części Białegostoku...

Białystok (Bacieczki) (Podlaskie, gm. Białystok)

719 000 PLN (3 595 zł/m2)

5
2
200 m2
1977
15868241 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w Karakulach - szybki dojazd do Białegostoku 27369575 15868241 Ta nieruchomość łączy to, czego wiele osób szuka bezskutecznie: spokój, prywatność i bliskość natury z codzienną wygodą dojazdu do miasta. Dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 191 m², położony na działce 750 m², to propozycja dla tych, którzy chc...

Karakule (Podlaskie, gm. Supraśl)

935 000 PLN (4 921 zł/m2)

5
1
190 m2
2025
15859798 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Domek 40 m² z tarasem, Nowa Łuka, cisza i zieleń 27175703 15859798 Szukasz miejsca, gdzie możesz odpocząć od miasta i mieć własną przestrzeń blisko natury? Ta działka zabudowana domem letniskowym w Nowej Łuce to propozycja dla osób, które chcą mieć gotowe miejsce do wypoczynku bez konieczności remontów. Sprawdzi się...

Nowa Łuka (Podlaskie, gm. Narewka)

290 000 PLN (7 250 zł/m2)

2
1
40 m2
2015
15763303 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom Pod Hajnówką w otulinie pięknej natury 25422450 15763303 Na sprzedaż wyjątkowy dom położony w malowniczej okolicy, w otulinie lasu, z dala od ruchliwych ulic. To miejsce, w którym natura spotyka się z wygodą- idealne dla osób poszukujących spokoju, prywatności i wysokiego standardu życia. Nieruchomość znaj...

Borysówka (Olchowa kładka) (Podlaskie, gm. Hajnówka)

990 000 PLN (3 808 zł/m2)

7
2
260 m2
1999
15851201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w otulinie lasu blisko miasta 27012608 15851201 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Dom parterowy 5 km od Białegostoku 2000 m² działki 144 m² użytkowej Garaż dwustanowiskowy...

Łubniki (Podlaskie, gm. Zabłudów)

1 590 000 PLN (8 368 zł/m2)

5
1
190 m2
2014
13995255 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 2307160 13995255 Polecamy dom w miejscowości Żółtki-Kolonia, gmina Choroszcz. Nieduży dom wolnostojący o powierzchni ok.110m2 został zbudowany z pełnej cegły w latach 70-tych. Dom parterowy z możliwością adaptacji poddasza, częściowo podpiwniczony. Na parterze trzy ...

Żółtki-Kolonia (Podlaskie, gm. Choroszcz)

930 000 PLN (8 455 zł/m2)

3
-
110 m2
1970
15797868 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26157148 15797868 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż dom w miejscowości Radziłów przy ul. Pogodnej o powierzchni użytkowej 146,97m2 posadowiony na działce o powierzchni 1302m2.Budynek mieszkalny wolnostojący, jednorodzinny o dwóch kondygnacjach nadzie...

Radziłów (Podlaskie, gm. Radziłów)

719 000 PLN (4 892 zł/m2)

4
1
146.97 m2
2012
15797874 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26157150 15797874 Na sprzedaż działka gruntu o powierzchni 1283m2 zabudowana budynkiem mieszkalnym o powierzchni zabudowy ok. 30m2 w miejscowości Kozioł 33, gmina Kolno.Budynek w zabudowie wolnostojącej, parterowy, wykonany w technologii drewnianej, okna drewniane (st...

Kozioł (Podlaskie, gm. Kolno)

119 000 PLN (4 760 zł/m2)

11
-
25 m2
-
15797870 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26157139 15797870 Na sprzedaż budynek mieszkalny w miejscowości Wizna przy ul. Plac Kapitana Władysława Raginisa 3 o powierzchni ok. 140m2 posadowiony na działce o powierzchni ok. 350m2. Budynek w zabudowie bliźniaczej, trzykondygnacyjny, częściowo podpiwniczony, mur...

Wizna (Podlaskie, gm. Wizna)

525 000 PLN (3 750 zł/m2)

8
2
140 m2
-
14853764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 3439384 14853764 Luksusowa posiadłość na Suwalszczyźnie, w pełni umeblowana, dom o powierzchni 304m2 , dwa zbiorniki wodne, zarybione rybami o wadze do 15kg - fantastyczne rozwiązanie dla fanów wędkarstwa, działka o powierzchni 13 000 m2, ogrzewanie olejowe. Wyjątko...

Stary Folwark (Podlaskie, gm. Suwałki)

2 299 000 PLN (7 563 zł/m2)

5
2
304 m2
2000
15740227 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24948868 15740227 Wolnostojący dom z bala podhalańskiego z 2017 roku. Lokalizacja: Gniła zaledwie 20 km od Tykocina i 10 km od Białegostoku.Działka o powierzchni 1867 m2. Budynek mieszkalny o powierzchni całkowitej 188 m2 i użytkowej 105 m2. Garaż w bryle budynku plu...

Gniła (Podlaskie, gm. Dobrzyniewo Duże)

1 690 000 PLN (8 989 zł/m2)

5
2
188 m2
2017
15393778 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17561315 15393778 Dom zbudowany z bali sosnowych o grubości 16cm, o całkowitej powierzchni 250m2, z użytkową przestrzenią 206m2, usytuowany na nieregularnie ukształtowanej działce o powierzchni 7340m2. Nieruchomość znajduje się na obszarze Natura 2000, posiada staw o ...

Ptaki (Podlaskie, gm. Turośl)

2 520 000 PLN (10 080 zł/m2)

6
-
250 m2
2011