• Nieruchomości woj. Podlaskie
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Podlaskie Białystok Kątowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Kątowa

Znaleźliśmy 39 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale komercyjne - Białystok Podlaskie

15562621 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 21380560 15562621 Do sprzedaży lokal na PARTERZE. Pod różne działalności: sklep, biuro, usługi.Standard:- ściany: międzylokalowe murowane z pustaków ceramicznych typu PCM , osłonowe murowane z pustaków szczelinowych ceramicznych, działowe z cegły silikatowej lub pusta...

Białystok (Piaski) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 026 200 PLN (10 000 zł/m2)

1
-
102.62 m2
2022
15823274 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26619634 15823274 Biuro Nieruchomości Północ oferuje na sprzedaż lokal użytkowy pow. 22m2 położony przy ul. Wyszyńskiego 2 w budynku Lider.Lokal znajduję się na piętrze budynku. Łazienka z WC na korytarzu i jest dostępna wszystkim właścicielom lokali. W lokalu znajdu...

Białystok (Przydworcowe) (Podlaskie, gm. Białystok)

105 000 PLN (4 773 zł/m2)

1
-
22 m2
1988
15851504 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowe lokale, parter, świetna lokalizacja 27012797 15851504 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiamy ofertę Sprzedaży Wynajmu nowych lokali użytkowych na parterze, powierzchnie: ...

Białystok (Antoniuk) (Podlaskie, gm. Białystok)

486 000 PLN (9 000 zł/m2)

2
-
54 m2
-
15858051 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Atrakcyjny lokal w centrum, studio 27137782 15858051 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny użytkowy przeznaczony pod działalność biurową bądź ha...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 029 000 PLN (9 894 zł/m2)

3
-
104 m2
2005
15851414 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal na Nowym Mieście. 27012941 15851414 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Oferta sprzedaży lokalu użytkowego w Białymstoku na osiedlu Nowe Miasto. Bardzo atrakcyjna...

Białystok (Nowe miasto) (Podlaskie, gm. Białystok)

2 200 000 PLN (8 980 zł/m2)

3
-
245 m2
-
15851368 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal z witrynami w centrum miasta. 27012540 15851368 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Oferuję na sprzedaż lokal w samym centrum miasta z przeznaczeniem na handel, usługi lub biur...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

800 000 PLN (7 273 zł/m2)

5
-
110 m2
2005
15889816 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27862349 15889816 Prezentujemy na sprzedaż lokal usługowy blisko centrum przy ul. Sienkiewicza 813.Obecnie jest tu prowadzona działalność gastronomiczna. Powierzchnia 32,80 m2. Wejście bezpośrednio z ulicy na poziom -1. Najważniejsze atuty nieruchomości: świetna lo...

Białystok (Sienkiewicza) (Podlaskie, gm. Białystok)

199 000 PLN (6 067 zł/m2)

1
-
32.8 m2
1993
13995270 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 1472 13995270 !!!REZERWACJA!!! Polecamy nieruchomość składającą się z budynku przeznaczonego pod działalność gospodarczą oraz budynku gospodarczego. Budynek pod działalność gospodarczą o całkowitej powierzchni ok.550m2 z częścią mieszkalną o powierzchni 80m2, w...

Białystok (Wygoda) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 200 000 PLN (1 935 zł/m2)

11
-
620 m2
-
15848599 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 26944943 15848599 TYLKO U NAS - gotowy biznes, który zaczyna zarabiać dla Ciebie od pierwszego dnia! Kameralny salon fryzjerski na osiedlu Piasta usytuowany na I piętrze w handlowcu MIESZKO w Białymstoku czeka, aż przejmiesz klucze i zaczniesz działa...

Białystok (Piasta i) (Podlaskie, gm. Białystok)

138 000 PLN (6 900 zł/m2)

11
-
20 m2
1993
15851505 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Budynek 430m2*Dom Ul. Stroma 27012803 15851505 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiam ofertę lokalu na sprzedaż lub wynajem o powierzchni 430m3 położonego na działce...

Białystok (Słoneczny stok) (Podlaskie, gm. Białystok)

2 699 000 PLN (6 277 zł/m2)

10
-
430 m2
1985
15851496 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal wyposażony okazja! 27012997 15851496 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Lokal o pow. 36 m2 na sprzedaż. OKAZJA- dobra cena!- Powierzchnia 36 m2 - I piętro w budynku...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

289 000 PLN (8 028 zł/m2)

2
-
36 m2
1990
15851492 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowy lokal w centrum miasta 27012968 15851492 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Oferta sprzedaży nowego lokalu użytkowego.- Powierzchnia 54,39 m2, parter - Sala główna 28 m...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

652 680 PLN (12 087 zł/m2)

3
-
54 m2
2025