• Nieruchomości woj. Podlaskie
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Podlaskie Kuriany Sosnowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Sosnowa i Kuriany

Znaleźliśmy 89 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale komercyjne - Podlaskie

13995270 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 1472 13995270 !!!REZERWACJA!!! Polecamy nieruchomość składającą się z budynku przeznaczonego pod działalność gospodarczą oraz budynku gospodarczego. Budynek pod działalność gospodarczą o całkowitej powierzchni ok.550m2 z częścią mieszkalną o powierzchni 80m2, w...

Białystok (Wygoda) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 200 000 PLN (1 935 zł/m2)

11
-
620 m2
-
15286963 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wasilków lokal 192 m2 gaz, parking 14787102 15286963 Budynek handlowousługowy o powierzchni 190 m2  w Wasilkowie - ok 10km od centrum Białegostoku.Na  powierzchnię 192 m2 składają się:  - główne pomieszczenie o powierzchni około 111 m2,- oddzielone pomieszczenie z osobnym wejściem o powierzchni około 2...

Wasilków (Podlaskie, gm. Wasilków)

750 000 PLN (3 906 zł/m2)

3
-
192 m2
2006
15647482 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23232056 15647482 Zapraszam do zapoznania się z ofertę sprzedaży atrakcyjnej nieruchomości położonej przy ulicy Handlowej, w otoczeniu zabudowy usługowo-handlowej i administracyjnej. Budynek biurowy o solidnej, murowanej konstrukcji, o powierzchni użytkowej 670,35 m²,...

Łapy (Podlaskie, gm. Łapy)

1 890 000 PLN (2 819 zł/m2)

1
-
670.35 m2
-
15665571 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23580064 15665571 !!!REZERWACJA!!! Polecamy nieruchomość w miejscowości Kuriany, gmina Zabłudów. Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana murowaną stodołą oraz murowanym budynkiem gospodarczym. Stodoła o powierzchni około 100m2 w dobrym stanie technicznym. Z...

Kuriany (Podlaskie, gm. Zabłudów)

450 000 PLN (4 500 zł/m2)

11
-
100 m2
-
15848599 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 26944943 15848599 TYLKO U NAS - gotowy biznes, który zaczyna zarabiać dla Ciebie od pierwszego dnia! Kameralny salon fryzjerski na osiedlu Piasta usytuowany na I piętrze w handlowcu MIESZKO w Białymstoku czeka, aż przejmiesz klucze i zaczniesz działa...

Białystok (Piasta i) (Podlaskie, gm. Białystok)

138 000 PLN (6 900 zł/m2)

11
-
20 m2
1993
15228152 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 13287034 15228152 Prezentujemy na sprzedaż nieruchomość w Topolanach w Gminie Michałowo.Są to budynki, które obecnie można wykorzystać pod działalność produkcyjną, magazynową itp.Działka ogrodzona o powierzchni 9956 m2.W skład wchodzą zabudowania:- budynek główny 800 ...

Topolany (Podlaskie, gm. Michałowo)

1 743 500 PLN (1 744 zł/m2)

1
-
1000 m2
-
15631120 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 22865570 15631120 WYJĄTKOWA NIERUCHOMOŚĆ Z OGROMNYM POTENCJAŁEM INWESTYCYJNYM - SOBOLEWO, GM. GRABÓWKA Nieruchomość oferuje szeroki wachlarz możliwości inwestycyjnych - od komfortowego domu z funkcją prowadzenia działalności, po kompleks usługowy czy budynki na wyn...

Sobolewo (Podlaskie, gm. Supraśl)

1 580 000 PLN (5 918 zł/m2)

11
-
267 m2
1994
15865605 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27303863 15865605 Na sprzedaż nieruchomość położona w Nowogrodzie przy ul. Łomżyńskiej 43, zabudowana budynkiem biurowo-mieszkalnym oraz budynkami produkcyjno-magazynowymi o łącznej powierzchni zabudowy 1049m2 posadowiona na działce o powierzchni łącznej 4230m2 (nr ge...

Nowogród (Podlaskie, gm. Nowogród)

1 450 000 PLN (1 382 zł/m2)

1
-
1049 m2
-
15851505 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Budynek 430m2*Dom Ul. Stroma 27012803 15851505 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiam ofertę lokalu na sprzedaż lub wynajem o powierzchni 430m3 położonego na działce...

Białystok (Słoneczny stok) (Podlaskie, gm. Białystok)

2 699 000 PLN (6 277 zł/m2)

10
-
430 m2
1985
15851496 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal wyposażony okazja! 27012997 15851496 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Lokal o pow. 36 m2 na sprzedaż. OKAZJA- dobra cena!- Powierzchnia 36 m2 - I piętro w budynku...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

289 000 PLN (8 028 zł/m2)

2
-
36 m2
1990
15851492 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowy lokal w centrum miasta 27012968 15851492 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Oferta sprzedaży nowego lokalu użytkowego.- Powierzchnia 54,39 m2, parter - Sala główna 28 m...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

652 680 PLN (12 087 zł/m2)

3
-
54 m2
2025
15851596 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Parter, wysoki standard, super lokalizacja 27012945 15851596 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Białystok. 500 m2, lokal na sprzedaż. PARTER Do wejścia, wykończony w wysokim standardzie. t...

Białystok (Nowe miasto) (Podlaskie, gm. Białystok)

5 434 000 PLN (11 000 zł/m2)

8
-
494 m2
2017