• Nieruchomości woj. Podlaskie
 

na sprzedaż Podlaskie Suwalki Sejnenska

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Sejnenska

Znaleźliśmy 45 podobnych ofert: Na sprzedaż nieruchomości - Suwalki Podlaskie

15882193 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27658317 15882193 Szukasz miejsca, które stanie się nową ikoną Suwałk? Oferujemy na sprzedaż unikalny kompleks inwestycyjny o powierzchni 12 079 m², położony u zbiegu ulic Sejneńskiej i Waryńskiego. To jedyna tak duża przestrzeń w mieście, która łączy industrialne dzi...

Suwałki (Podlaskie, gm. Suwałki)

4 990 000 PLN

-
-
12079 m2
-
15877181 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27562560 15877181 Prezydent Miasta Suwałkogłasza piąty przetarg ustny nieograniczonyna sprzedaż nieruchomości niezabudowanej, stanowiącej własność Miasta Suwałk oznaczonej działką nr 200442 o powierzchni 0,2266 ha, położonej przy ul. Studzieniczne w Suwałkach, wchodzą...

Suwałki (Podlaskie, gm. Suwałki)

192 000 PLN

-
-
2266 m2
-
15851460 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana blisko jeziora 27012751 15851460 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Działka we wsi Okuniowiec w miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego z przeznaczeni...

Okuniowiec (Podlaskie, gm. Suwałki)

130 000 PLN

-
-
1086 m2
-
15851482 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana pod Suwałkami 27012901 15851482 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną (Warunki Zabudowy - zabudowa mieszkaniowa, jednorodzin...

Suwałki (Białorogi) (Podlaskie, gm. Suwałki)

375 800 PLN

-
-
3758 m2
-
15862940 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3-pok. 1piętro, do remontu 27234870 15862940 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż mieszkanie do remontu o powierzchni 59,6 m², położone na 1. piętrze w wieżowcu w...

Suwałki (Podlaskie, gm. Suwałki)

329 000 PLN (5 576 zł/m2)

3
1
59 m2
1990
15851200 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3-pokojowe, 59m 27012599 15851200 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.3 pokoje Balkon Gotowe do zamieszkania Spokojna okolicaNa sprzedaż zadbane, funkcjonalne ...

Suwałki (Północ ii) (Podlaskie, gm. Suwałki)

355 000 PLN (6 017 zł/m2)

3
1
59 m2
1990
15876326 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2-pokojowe na 3 piętrze 27535388 15876326 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie - Suwałki, północna część miastaOferuję na sprzedaż funkcj...

Suwałki (Podlaskie, gm. Suwałki)

289 000 PLN (6 283 zł/m2)

2
1
46 m2
1979
15844343 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26832373 15844343 Na sprzedaż działki inwestycyjne o łącznej powierzchni 2,1933 ha, składająca się z dwóch działek położonych w południowej części Suwałk – przy ulicy Turkusowej. Teren znajduje się w obszarze z dominującą zabudową przemysłowo-magazynową, w sąsiedztwie...

Dubowo Pierwsze (Podlaskie, gm. Suwałki)

782 500 PLN

-
-
9839 m2
-
15877179 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27562552 15877179 Prezydent Miasta Suwałkogłasza drugi przetarg ustny nieograniczonyna sprzedaż nieruchomości niezabudowanej, stanowiącej własność Miasta Suwałk oznaczonej działką nr 3266227 o powierzchni 2,2104 ha, położonej przy ul. Edwarda Lecha Wojczyńskiego w Suw...

Suwałki (Podlaskie, gm. Suwałki)

1 915 000 PLN

-
-
22104 m2
-
15877677 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27576186 15877677 OGŁOSZENIE O ROKOWANIACH PO PIĄTYM PRZETARGU ZAKOŃCZONYMWYNIKIEM NEGATYWNYMNa podstawie art. 39 ust. 2 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (t.j. Dz.U. z 2026 r. poz. 399 ze zm.) oraz § 25 rozporządzenia Rady Ministrów z dn...

Suwałki (Podlaskie, gm. Suwałki)

2 270 400 PLN (856 zł/m2)

1
-
2653.1 m2
-
15851587 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfort, przestrzeń i pewna inwestycja - 4 pokoje 27012883 15851587 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Komfort, przestrzeń i pewna inwestycja - 4 pokoje po generalnym remoncieJeśli szukasz nieruc...

Suwałki (Podlaskie, gm. Suwałki)

369 000 PLN (6 150 zł/m2)

4
-
60 m2
-
15851203 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe Centrum Suwałk 27012622 15851203 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przestronne 4-pokojowe mieszkanie z balkonem - świetna lokalizacja!Szukasz przestronnego mie...

Suwałki (Podlaskie, gm. Suwałki)

360 000 PLN (5 373 zł/m2)

4
1
67 m2
1971