• Nieruchomości woj. Podlaskie
 

na sprzedaż Podlaskie Suwalki

Znalezionych ofert: 39

15851484 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2-pokojowe,parter, bez balkonu 27012916 15851484 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Oferta sprzedaży mieszkania - ul. Kowieńska, os. Kamena Na sprzedaż przytulne mieszkanie o ...

Suwałki (Podlaskie, gm. Suwałki)

235 000 PLN (7 344 zł/m2)

2
1
32 m2
1985
15851287 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2-pokojowe, 56m, winda 27012612 15851287 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Nowoczesne, w pełni umeblowane 2-pokojowe mieszkanie na Zielonym Osiedlu - gotowe do zamiesz...

Suwałki (Podlaskie, gm. Suwałki)

549 000 PLN (9 804 zł/m2)

2
1
56 m2
2018
15851195 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe Suwałki 27012551 15851195 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż: przestronne 3-pokojowe mieszkanie w Suwałkach. Cena do negocjacji.Powierzchnia ...

Suwałki (Podlaskie, gm. Suwałki)

340 000 PLN (5 000 zł/m2)

3
1
68 m2
1995
15851202 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pok. 1 piętro Centrum Suwałk 27012614 15851202 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż mieszkanie w centrum miasta Suwałk.Funkcjonalne i bardzo ustawne - idealna propo...

Suwałki (Podlaskie, gm. Suwałki)

340 000 PLN (6 538 zł/m2)

3
1
52 m2
1963
15851482 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana pod Suwałkami 27012901 15851482 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną (Warunki Zabudowy - zabudowa mieszkaniowa, jednorodzin...

Suwałki (Białorogi) (Podlaskie, gm. Suwałki)

375 800 PLN

-
-
3758 m2
-
15851446 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowe 4 pokoje w Suwałkach z możliwością GARAŻU 27012907 15851446 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Sprzedam jasne, zadbane i funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 73 m2, położone n...

Suwałki (Podlaskie, gm. Suwałki)

545 000 PLN (7 466 zł/m2)

4
1
73 m2
1980
15851312 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z zabudowie szeregowej, do remontu 27012623 15851312 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej - skrajny z ogrodem 144 m²Na sprzedaż przestronny do...

Suwałki (Północ) (Podlaskie, gm. Suwałki)

550 000 PLN (3 056 zł/m2)

5
2
180 m2
1987
15851497 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna nad Zalewem 27012750 15851497 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Działka rolna blisko nowo powstającego osiedla. Świetna lokalizacja, zaledwie 2 km od Zalew...

Suwałki (Podlaskie, gm. Suwałki)

82 000 PLN

-
-
890 m2
-
15877677 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27576186 15877677 OGŁOSZENIE O ROKOWANIACH PO PIĄTYM PRZETARGU ZAKOŃCZONYMWYNIKIEM NEGATYWNYMNa podstawie art. 39 ust. 2 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (t.j. Dz.U. z 2026 r. poz. 399 ze zm.) oraz § 25 rozporządzenia Rady Ministrów z dn...

Suwałki (Podlaskie, gm. Suwałki)

2 270 400 PLN (856 zł/m2)

1
-
2653.1 m2
-
15877179 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27562552 15877179 Prezydent Miasta Suwałkogłasza drugi przetarg ustny nieograniczonyna sprzedaż nieruchomości niezabudowanej, stanowiącej własność Miasta Suwałk oznaczonej działką nr 3266227 o powierzchni 2,2104 ha, położonej przy ul. Edwarda Lecha Wojczyńskiego w Suw...

Suwałki (Podlaskie, gm. Suwałki)

1 915 000 PLN

-
-
22104 m2
-
15877180 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27562554 15877180 Prezydent Miasta Suwałkogłasza trzeci przetarg ustny nieograniczonyna sprzedaż działek stanowiących własność Miasta Suwałk oznaczonych nr. geod.: 219953 o powierzchni 0,0615 ha, wchodząca w skład nieruchomości dla której prowadzona jest księga wieczy...

Suwałki (Podlaskie, gm. Suwałki)

622 800 PLN

-
-
2804 m2
-
15877178 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27562556 15877178 Prezydent Miasta Suwałkogłasza czwarty przetarg ustny nieograniczonyna łączną sprzedaż nieruchomości niezabudowanych, stanowiących własność Miasta Suwałk oznaczonych działkami nr geod.: 312453 o powierzchni 1,5341 ha, dla której prowadzona jest księg...

Suwałki (Podlaskie, gm. Suwałki)

7 540 000 PLN

-
-
82008 m2
-