• Nieruchomości woj. Podlaskie
 

Mieszkania na sprzedaż Podlaskie Białystok

Znalezionych ofert: 361

15898028 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 Pokoje w Centrum Białegostoku 28020863 15898028 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.HIT INWESTYCYJNY! 2 pokoje w Centrum Białegostoku (ul. Stołeczna) - Zaprojektuj po swojemu!N...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

295 000 PLN (9 219 zł/m2)

2
1
32 m2
1960
15896014 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Centrum | 3 pokoje | oddzielna kuchnia 27965287 15896014 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Zadbane 3 pokoje w centrum Białegostoku - idealne do zamieszkania lub pod wynajem.Na sprzeda...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

547 945 PLN (10 147 zł/m2)

3
-
54 m2
1974
15857356 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wygodne 3 lub 4 pokoje do zamieszkania 27121573 15857356 Do kupienia 4-pokojowe mieszkanie 60m2, piętro 811 z windą w budynku z 1977r., Piaski.Gotowe do zamieszkania, niezależne cztery pokoje, każdy zamykany na klucz, osobna kuchnia z oknem, gotowiec pod wynajem dla 4 osób. Jest możliwość łatwego przywróce...

Białystok (Piaski) (Podlaskie, gm. Białystok)

489 000 PLN (8 150 zł/m2)

4
-
60 m2
1977
15897161 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje, ul.Jurowiecka, Apartamenty Jagiellońskie 27995948 15897161 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 35,52 m² położone na 7 piętrze nowoczesnego ...

Białystok (Podlaskie, gm. Białystok)

543 000 PLN (15 514 zł/m2)

2
1
35 m2
2023
15721488 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Centrum Nowy Świat 47m2, 2 lub 3 pokoje do remontu 24605306 15721488 REZERWACJA  - Najlepsza lokalizacja w Białymstoku, ścisłe centrum miasta ul. Nowy Świat.Mieszkanie o powierzchni 47,37 m2 znajduje się w niskiej kamienicy z cegły, po termomodernizacji z odnowioną klatką schodową i elewacją, jest położone na 2 piętrz...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

390 000 PLN (8 298 zł/m2)

2
1
47 m2
1965
15859048 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27161950 15859048 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego, 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 58,20 m², położonego na cenionym i doskonale skomunikowanym osiedlu Piasta, przy ul. Mieszka I. Lokal znajduje się na 2. piętrze w zadbanym, czterop...

Białystok (Piasta i) (Podlaskie, gm. Białystok)

499 000 PLN (8 603 zł/m2)

4
1
58 m2
1980
15867018 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje, wysoka jakość, zamknięte osiedle 27333153 15867018 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Prezentuje państwu na sprzedaż dwustronne, wykończone wysokiej jakości materiałami  mieszkan...

Białystok (Bacieczki) (Podlaskie, gm. Białystok)

880 000 PLN (9 670 zł/m2)

3
1
91 m2
2010
15851636 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje, ul. Jurowiecka, nowe budownictwo 27012965 15851636 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Prezentuję nowoczesne, 39-metrowe mieszkanie w apartamentowcu z 2024 roku przy ul. Jurowieck...

Białystok (Sienkiewicza) (Podlaskie, gm. Białystok)

539 000 PLN (13 821 zł/m2)

2
1
39 m2
2024
15861778 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27211523 15861778 Zapraszam do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania położonego w świetnej lokalizacji- przy ul. J. Waszyngtona na osiedlu Piaski. Lokal o łącznej powierzchni 59,80 m² usytuowany jest na piątym piętrze bloku mieszkalnego z windą, co znacząco ...

Białystok (Piaski) (Podlaskie, gm. Białystok)

518 000 PLN (8 780 zł/m2)

4
1
59 m2
1980
15877217 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27563257 15877217 Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego w ścisłym centrum miasta, przy ul. Jurowieckiej. Nieruchomość znajduje się na 1. piętrze w niskim, kameralnym bloku z cegły, w pierwszej linii zabudowy – naprzeciw Apartamentów Jagiellońskich...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

540 000 PLN (10 485 zł/m2)

3
1
51.5 m2
1960
15823330 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26614639 15823330 Wysoki standard, nowoczesny design i funkcjonalność, która zachwyca! Na sprzedaż oferujemy przepiękne, świeżo wykończone mieszkanie 47 m², położone na IV piętrze wysokiego bloku z wielkiej płyty. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, jak...

Białystok (Młodych) (Podlaskie, gm. Białystok)

485 000 PLN (10 319 zł/m2)

3
1
47 m2
1975
15889845 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27862439 15889845 2- pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji - Twoja wykończona przestrzeń, gotowa do wprowadzenia! Marzysz o własnym kącie w centrum Białegostoku? Szukasz kompaktowego mieszkania, które będzie idealne na start, dobra inwestycja pod...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

398 000 PLN (10 757 zł/m2)

2
-
37 m2
1961