• Nieruchomości woj. Podlaskie
 

Mieszkania na sprzedaż Podlaskie Bielsk Podlaski Jagiellońska

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Jagiellońska

Znaleźliśmy 5 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Podlaski Bielsk Podlaskie

15877454 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bielsk Podlaski 2 Pokoje do zamieszkania 27569904 15877454 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.BIELSK PODLASKI 2 POKOJE 1. PIĘTRO GOTOWE DO ZAMIESZKANIAKomfortowe mieszkanie w spokojne...

Bielsk Podlaski (Podlaskie, gm. Bielsk Podlaski)

339 000 PLN (7 213 zł/m2)

2
-
47 m2
-
15896015 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bielsk Podlaski Mickiewicza 27965290 15896015 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Nowoczesne mieszkanie w sercu Bielska Podlaskiego - komfort, lokalizacja i spokój życiaNa sp...

Bielsk Podlaski (Podlaskie, gm. Bielsk Podlaski)

260 000 PLN (8 125 zł/m2)

1
-
32 m2
-
15889651 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27856582 15889651 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 42,90 m², położonego w samym centrum Bielska Podlaskiego. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze w zadbanym, czteropiętrowym bloku z cegły po termomoder...

Bielsk Podlaski (Podlaskie, gm. Bielsk Podlaski)

336 000 PLN (8 000 zł/m2)

3
1
42 m2
1969
15896013 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bielsk Podlaski 2 pokoje nowe budownictwo 27965284 15896013 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.2-pokojowe mieszkanie 45m2 z balkonem, garażem i komórką - Bielsk Podlaski, gotowe do zamies...

Bielsk Podlaski (Podlaskie, gm. Bielsk Podlaski)

380 000 PLN (8 444 zł/m2)

2
1
45 m2
2022
15886611 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27762898 15886611 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 62,20 m², zlokalizowanego w Bielsku Podlaskim przy ul. Jagiellońskiej. Nieruchomość położona jest na 4. piętrze w zadbanym budynku po termomodernizac...

Bielsk Podlaski (Podlaskie, gm. Bielsk Podlaski)

295 000 PLN (4 758 zł/m2)

4
1
62 m2
1978