• Nieruchomości woj. Podlaskie
 

Nieruchomości na sprzedaż Podlaskie

Znalezionych ofert: 1 449

15694350 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Urokliwa działka nad samym jeziorem 24081390 15694350 Do kupienia działka budowlana 2 411 m2, położona w Gibach, powiat sejneński, Pojezierze Wschodniosuwalskie.Działka położona bezpośrednio nad  jeziorem Gieret, ogrodzona z dwóch dłuższych boków, z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej. Na działce ...

Giby (Podlaskie, gm. Giby)

490 000 PLN

-
-
2411 m2
-
15807145 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Starobojarska 72 m2, 4 pokoje, 1 piętro, parking 26363065 15807145 Komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze budynku z 1990 roku, zlokalizowane przy ulicy Starobojarskiej, niemal w samym centrum Białegostoku.Miejsce jest bardzo ciche i zielone, przy bloku jest plac zabaw dla dzieci.Lokal jest d...

Białystok (Bojary) (Podlaskie, gm. Białystok)

640 000 PLN (8 889 zł/m2)

4
1
72 m2
1990
15889816 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27862349 15889816 Prezentujemy na sprzedaż lokal usługowy blisko centrum przy ul. Sienkiewicza 813.Obecnie jest tu prowadzona działalność gastronomiczna. Powierzchnia 32,80 m2. Wejście bezpośrednio z ulicy na poziom -1. Najważniejsze atuty nieruchomości: świetna lo...

Białystok (Sienkiewicza) (Podlaskie, gm. Białystok)

199 000 PLN (6 067 zł/m2)

1
-
32.8 m2
1993
15770679 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Augustów twoje miejsce nad jeziorem 2 pokoje 25560430 15770679 AUGUSTÓW  królewskie miasto pomiędzy jeziorami. Miejsce, w którym inwestycja spotyka się z przyjemnością. Mieszkanie jest dwustronne, dwupokojowe o powierzchni 38 m2 położone na 1 piętrze w niskim bloku po termomodernizacji. Świetna lokalizacja, samo...

Augustów (Podlaskie, gm. Augustów)

445 000 PLN (12 027 zł/m2)

2
1
37 m2
1970
15885329 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie z potencjałem 27723682 15885329 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.48.2m2 3 PIĘTRO PIASTAPrzedstawiam mieszkanie położone na ulicy Piastowskiej, dwustronneOb...

Białystok (Piasta i) (Podlaskie, gm. Białystok)

409 652 PLN (8 534 zł/m2)

3
-
48 m2
1973
15851260 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Posiadłość 2500m2 | Zadbany Dom z Lasem 27012589 15851260 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż dom wolnostojący położony w Dojlidach Górnych na ulicy Daliowej Dom wybudowany w...

Białystok (Dojlidy górne) (Podlaskie, gm. Białystok)

2 099 000 PLN (11 285 zł/m2)

6
2
186 m2
2002
15851450 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie w domu jednorodzinnym 27012936 15851450 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiam bezczynszowe mieszkanie położone na drugim piętrze 2-piętrowego domu z 1993 rok...

Białystok (Skorupy) (Podlaskie, gm. Białystok)

460 000 PLN (5 679 zł/m2)

3
-
81 m2
1993
15847589 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26921294 15847589 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż działki zlokalizowane w cichej i malowniczej miejscowości Szablaki, gmina Turośl o powierzchni łącznej 27400m2 (2,7400ha). Na powierzchnię 27400m2 (2,7400ha) składają się dwie działki oznaczone numer...

Szablaki (Podlaskie, gm. Turośl)

530 000 PLN

-
-
27400 m2
-
15851271 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie z możliwościami 27012676 15851271 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.48.5m2 4 PIĘTRO  PIASTAPrzedstawiam mieszkanie położone na ulicy Piastowskiej, dwustronneOb...

Białystok (Piasta i) (Podlaskie, gm. Białystok)

363 702 PLN (7 577 zł/m2)

3
-
48 m2
1973
15868210 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokojowe mieszkanie Nowe Miasto, garaż 27369308 15868210 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Zapraszam do zapoznania się ofertą 3-pokojowego mieszkania na Nowym Mieście - łączącego  sol...

Białystok (Nowe miasto) (Podlaskie, gm. Białystok)

649 000 PLN (10 817 zł/m2)

3
1
60 m2
1997
15851367 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4-pokojowe mieszkanie do remontu w Sejnach 27012531 15851367 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż - 4-pokojowe mieszkanie na parterze, 70,20 m² w SejnachOferuję dwustronne mieszk...

Sejny (Podlaskie, gm. Sejny)

240 000 PLN (3 429 zł/m2)

4
1
70 m2
1980
15514154 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20219871 15514154 Nowa Inwestycja Mieszkaniowa - Ul. Wiatrakowa 9 m 3, BiałystokNowoczesne Apartamenty na Sprzedaż w kameralnych bloku - ul. Wiatrakowa, os. Antoniuk. BiałystokZapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej inwestycji mieszkaniowej przy ul. Wiatrako...

Białystok (Antoniuk) (Podlaskie, gm. Białystok)

595 056 PLN (11 200 zł/m2)

3
1
53.13 m2
2026