• Nieruchomości woj. Podlaskie
 

Nieruchomości Podlaskie Białystok

Znalezionych ofert: 663

15888935 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
ZNAKOMITA LOKALIZACJA! ul. M. Skłodowskiej-Curie 27832480 15888935 MIESZKANIE NA WYNAJEM W SAMYM CENTRUM BIAŁEGOSTOKU! Dostępne od lipca!Świetna lokalizacja, nowoczesne wnętrze, duża przestrzeń - to jedne z wielu zalet mieszkania położonego na 3 piętrze, w niskim bloku przy ul. M. Curie - Skłodowskiej. W bliskiej od...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

2 700 PLN (42 zł/m2)

4
1
64 m2
-
15823341 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26603274 15823341 Przedstawiamy Państwu wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 74,99 m², położone w samym sercu miasta – przy ulicy Botanicznej.To doskonała propozycja zarówno dla rodzin, jak i osób poszukujących nieruchomości pod wynajem. Układ i atuty mieszkania:- nieru...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

785 000 PLN (10 468 zł/m2)

4
1
74.99 m2
2018
15861237 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27199613 15861237 Apartament wykończony pod klucz + 150 000 zł !!! Zapraszam , nie musisz denerwować się wykończeniem , my zrobimy to za Ciebie ! Biuro Nieruchomości PÓŁNOC oferuje na sprzedaż apartament w stanie deweloperskim o imponującej powierzchni 105.5m2, zlok...

Białystok (Skorupy) (Podlaskie, gm. Białystok)

838 725 PLN (7 950 zł/m2)

4
1
105.5 m2
2025
15893125 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje blisko Centrum 27899996 15893125 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Polecamy piękny apartament 2 pokojowy w stanie deweloperskim w wyjątkowej inwestycji mieszka...

Białystok (Antoniuk) (Podlaskie, gm. Białystok)

354 500 PLN (12 661 zł/m2)

2
1
28 m2
2026
15893138 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje blisko Centrum 27900112 15893138 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Polecamy piękny apartament 3 pokojowy w stanie deweloperskim w wyjątkowej inwestycji mieszka...

Białystok (Antoniuk) (Podlaskie, gm. Białystok)

595 056 PLN (11 227 zł/m2)

3
1
53 m2
2026
15893126 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje Antoniuk stan deweloperski 27899995 15893126 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Polecamy piękny apartament 3 pokojowy w stanie deweloperskim w wyjątkowej inwestycji mieszka...

Białystok (Antoniuk) (Podlaskie, gm. Białystok)

596 160 PLN (11 689 zł/m2)

3
1
51 m2
2026
15893124 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament z antresolą 27900006 15893124 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego 2-poziomowego apartamentu w stanie dewelop...

Białystok (Skorupy) (Podlaskie, gm. Białystok)

838 725 PLN (7 988 zł/m2)

4
1
105 m2
2026
15891242 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje blisko Centrum 27892878 15891242 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Polecamy piękny apartament 3 pokojowy w stanie deweloperskim w wyjątkowej inwestycji mieszka...

Białystok (Antoniuk) (Podlaskie, gm. Białystok)

606 592 PLN (11 233 zł/m2)

3
1
54 m2
2026
15892449 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898778 15892449 PRESTIŻOWY APARTAMENT W SERCU BIAŁEGOSTOKU - UL. ŚW. ROCHA 5A Z ogromną przyjemnością prezentuję Państwu unikatową nieruchomość, która łączy w sobie wielkomiejski styl z kameralnym charakterem. Ten apartament , o powierzchni 4...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

797 000 PLN (17 711 zł/m2)

2
-
45 m2
2023
15891380 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Zadbane 2 pokoje blisko Centrum 27895641 15891380 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Zapraszam na prezentację 2-pokojowego mieszkania położonego na parterze niskiego bloku przy ...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

439 000 PLN (8 959 zł/m2)

2
1
49 m2
1965
15851199 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie blisko dworca 27012591 15851199 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Prezentujemy jasne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 48,2 m², położone na pożądanym osied...

Białystok (Przydworcowe) (Podlaskie, gm. Białystok)

429 000 PLN (8 938 zł/m2)

3
1
48 m2
1984
15848082 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26932821 15848082 Wynajmę jasne, przestronne 2 pokojowe mieszkanie, usytuowane na III piętrze w IV piętrowym bloku przy ul. Towarowej 22, os. PiastaMieszkanie zadbane, umeblowane, gotowe do zamieszkania! Dobry układ pomieszczeń z widokiem z balkonu na otoczenie.Na po...

Białystok (Piasta i) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 650 PLN (42 zł/m2)

2
1
39 m2
-