• Nieruchomości woj. Podlaskie
 

na wynajem Podlaskie

Znalezionych ofert: 265

15859588 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Biura, usługi, centrum, niska cena 27170747 15859588 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Do wynajęcia lokale w Centrum Białegostoku, kamienica usługowa.POWIERZCHNIE DO WYNAJĘCIA:-11...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

5 100 PLN (30 zł/m2)

2
-
170 m2
-
15859565 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Warsztat w centrum 27168997 15859565 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Warsztat - Produkcja - Stolarnia - MagazynekDotychczas miejsce pełniące rolę warsztatu stola...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

2 200 PLN (22 zł/m2)

2
-
100 m2
-
15851250 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal przy ulicy 27012707 15851250 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Oferta wynajmu lokalu na osiedlu Piasta w BiałymstokuLokalizacja o dużym natężeniu ruchu. - ...

Białystok (Piasta i) (Podlaskie, gm. Białystok)

3 000 PLN (100 zł/m2)

1
-
30 m2
-
15890208 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27875796 15890208 Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego, komfortowego mieszkania o powierzchni 43 m kw, położonego na II piętrze w IV piętrowym bloku.Lokalizacja: Mieszkanie położone jest w miejscowości Wasilków, 10 km od Białegostoku, ok.20 min jazdy sa...

Wasilków (Podlaskie, gm. Wasilków)

1 650 PLN (38 zł/m2)

2
1
43 m2
1997
15890449 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27877451 15890449 Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowej kawalerki o powierzchni 25 m kw, położonego na VI piętrze w X piętrowym bloku Apartamenty Jagiellońskie Lokalizacja mieszkania:Mieszkanie przy ulicy Jurowieckiej 15 w Białymstoku jest położone w ścisły...

Białystok (Sienkiewicza) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 850 PLN (74 zł/m2)

1
1
25 m2
2021
15890131 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Powierzchnie do wynajęcia w centrum, 27871897 15890131 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą lokalu na wynajem w centrum Białegostoku.Ju...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

8 500 PLN (57 zł/m2)

5
-
150 m2
-
15851284 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pow. 1100 m2 przy Parku Handlowym 27012588 15851284 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Obiekt parterowy, Handlowo-Usługowy o powierzchni 1100 m2 w Białymstoku. W pełni gotowy do w...

Białystok (Wygoda) (Podlaskie, gm. Białystok)

38 500 PLN (35 zł/m2)

3
-
1100 m2
-
15889875 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie w centrum 3-pokojowe 27862747 15889875 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Oferuję na wynajem wyjątkowo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55 m2, położone w samym s...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

2 300 PLN (42 zł/m2)

3
1
55 m2
1970
15889969 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27865357 15889969 Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie - 49 m² Białystok, os. Wysoki Stoczek, ul. Wysoki Stoczek 15 Do wynajęcia w dobrym standardzie, dwustronne mieszkanie o powierzchni 49 m² , zlokalizowane na osiedlu Wysoki Stoczek w Białym...

Białystok (Wysoki stoczek) (Podlaskie, gm. Białystok)

2 500 PLN (51 zł/m2)

2
-
49 m2
1989
15889874 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Hala - magazyn 1462 m2 27862746 15889874 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Do wynajęcia powierzchnia magazynowo - produkcyjna 1462 m2Rodzaj lokalu: kompleks produkcyjn...

Kleosin (Podlaskie, gm. Juchnowiec Kościelny)

34 000 PLN (23 zł/m2)

12
-
1462 m2
-
15889502 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Gotowe przedszkole, żłobek 27851863 15889502 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Oferta wynajmu lokalu z możliwością kontynuacji  prowadzenia przedszkola żłobka. LOKAL- dos...

Białystok (Wygoda) (Podlaskie, gm. Białystok)

13 000 PLN (48 zł/m2)

6
-
270 m2
-
15889157 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Przytulna kawalerka w centrum. 27845623 15889157 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przytulna kawalerka z dużym balkonem w centrum - ul. SukiennaOferuję na wynajem funkcjonalne...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 300 PLN (57 zł/m2)

1
1
23 m2
1970