• Nieruchomości woj. Podlaskie
 

Mieszkania na wynajem Podlaskie

Znalezionych ofert: 69

15865508 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie bezczynszowe. Kleosin 27301915 15865508 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Do wynajęcia komfortowe, bezczynszowe mieszkanie w samodzielnym budynku o powierzchni ok 50 ...

Kleosin (Podlaskie, gm. Juchnowiec Kościelny)

2 200 PLN (44 zł/m2)

2
1
50 m2
2015
15851422 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2 pokoje z ogródkiem, parter blisko DSK,USK 27012994 15851422 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 33m2, zlokalizowane przy ul. Waszyngtona w ...

Białystok (Piaski) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 800 PLN (55 zł/m2)

2
1
33 m2
-
15851265 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mikro kawalerka przy Politechnice 27012628 15851265 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Do wynajęcia nieduże mieszkanie przy ulicy Kopernika, piętro 7. Świetna okolica blisko uczel...

Białystok (Bema) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 250 PLN (96 zł/m2)

1
1
13 m2
1980
15851628 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajem, dwa pokoje ul. Piłsudskiego 27012912 15851628 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiam państwu do wynajęcia słoneczne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m2, poł...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

2 000 PLN (36 zł/m2)

2
1
55 m2
1960
15861263 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajem, dwa pokoje ul. Gruntowa 27201794 15861263 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Oferujemy do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m2, położone na 2 piętrze w Bi...

Białystok (Młodych) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 900 PLN (54 zł/m2)

2
1
35 m2
1999
15851580 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie trzypokojowe w Centrum 27012833 15851580 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Do wynajęcia przestronne trzypokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji - przy ulicy Sł...

Białystok (Bojary) (Podlaskie, gm. Białystok)

2 100 PLN (34 zł/m2)

3
1
61 m2
-
15856276 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27087605 15856276 Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego , komfortowego mieszkania o powierzchni 55 m2, położonego na III piętrze w III piętrowym bloku z windą.Lokalizacja: Mieszkanie położone jest w miejscowości Białystok, ul. Warszawska 64A Os. Piasta....

Białystok (Piasta i) (Podlaskie, gm. Białystok)

2 300 PLN (42 zł/m2)

2
1
55 m2
2022
15486853 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 19650490 15486853 Wynajmij mnie! Oferuj emy do wynajęcia 2 pokojowe, komfortowe w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie ( 48 m2), położone w ścisłym centrum Białegostoku przy ul. św, Rocha 5 w nowym prestiżowym apartamentowcu . Loka...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

2 400 PLN (50 zł/m2)

2
-
48 m2
2023
15873085 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Centrum 3 pokoje i kuchnia, wysoki standard 49 m² 27511991 15873085 3-pokojowe dwustronne mieszkanie o powierzchni 49 m² zlokalizowane na osiedlu Przydworcowym przy ulicy Bohaterów Monte Cassino 5 a więc w samym centrum Białegostoku.Widok z 5 piętra (winda) zapewnia niesamowite spojrzenie na panoramę miasta.Mieszkani...

Białystok (Przydworcowe) (Podlaskie, gm. Białystok)

2 300 PLN (47 zł/m2)

3
1
49 m2
1972
15861958 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27218525 15861958 Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowej kawalerki, mieszkanie o powierzchni 29 m2, położone na I piętrze w III piętrowym bloku z windą.Lokalizacja: Mieszkanie położone jest w miejscowości Białystok, ul. Warszawska 64A Os. Piasta. Bardzo ...

Białystok (Piasta i) (Podlaskie, gm. Białystok)

2 000 PLN (69 zł/m2)

2
1
28.95 m2
2022
15861228 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27199582 15861228 Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 46,50 m kw, położonego na II piętrze w IV piętrowym bloku .Lokalizacja: Mieszkanie położone jest w miejscowości Białystok, przy ul. Parkowej 7 w ścisłym Centrum ...

Białystok (Mickiewicza) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 600 PLN (35 zł/m2)

2
1
46 m2
1964
15823265 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 26644030 15823265 Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania o powierzchni 107.55 m kw, położonego na parterze w III piętrowym kameralnym bloku.Lokalizacja: Mieszkanie położone jest w miejscowości Białystok, przy ul. Zachodniej 10 na spokojnym osie...

Białystok (Nowe Miasto) (Podlaskie, gm. Białystok)

3 500 PLN (33 zł/m2)

4
2
107.55 m2
2000