• Nieruchomości woj. Podlaskie
 

Nieruchomości na wynajem Podlaskie

Znalezionych ofert: 261

15777165 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajmę Kawalerkę w Augustowie 25730777 15777165 Wynajmę kawalerkę 33m3, nowe, w pełni umeblowane, opłata 1900PLN miesięcznie obejmuje czynsz, dodatkowo płatne prąd i woda wg liczników....

Augustów, Waryńskiego

1 900 PLN (58 zł/m2)

1
1
33 m2
2025
15730463 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajmę Pani/dziewczynie pokój 24780113 15730463 Wynajmę Pani,dziewczynie odrębny pokój w 2 pokojowym mieszkaniu. Mieszkanie umeblowane, AGD, telewizja, internet. Odrębna kuchnia, piwnica. Blok ogrodzony, brama na pilot, domofon, wyciszone. Okolica spokojna, dużo terenów zielonych. Pod blokiem przy...

Białystok (Wysoki Stoczek), Hugo Kołłątaja 26

1 000 PLN

-
-
-
-
15836850 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal po remoncie, idealny na włoską restaurację 26722469 15836850 Do wynajęcia lokal wolnostojący 100 m2, Zambrów.Po remoncie, duże witryny od strony ruchliwej ulicy, dostosowany pod usługi gastronomiczne, zainstalowana klimatyzacja. Idealny na kawiarnię, restaurację, pizzerię, itp.Cena: 5500 zł netto + media wg zu...

Zambrów (Podlaskie, gm. Zambrów)

5 500 PLN (55 zł/m2)

11
-
100 m2
-
15890208 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27875796 15890208 Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego, komfortowego mieszkania o powierzchni 43 m kw, położonego na II piętrze w IV piętrowym bloku.Lokalizacja: Mieszkanie położone jest w miejscowości Wasilków, 10 km od Białegostoku, ok.20 min jazdy sa...

Wasilków (Podlaskie, gm. Wasilków)

1 650 PLN (38 zł/m2)

2
1
43 m2
1997
15890449 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27877451 15890449 Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowej kawalerki o powierzchni 25 m kw, położonego na VI piętrze w X piętrowym bloku Apartamenty Jagiellońskie Lokalizacja mieszkania:Mieszkanie przy ulicy Jurowieckiej 15 w Białymstoku jest położone w ścisły...

Białystok (Sienkiewicza) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 850 PLN (74 zł/m2)

1
1
25 m2
2021
15890131 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Powierzchnie do wynajęcia w centrum, 27871897 15890131 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą lokalu na wynajem w centrum Białegostoku.Ju...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

8 500 PLN (57 zł/m2)

5
-
150 m2
-
15851284 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pow. 1100 m2 przy Parku Handlowym 27012588 15851284 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Obiekt parterowy, Handlowo-Usługowy o powierzchni 1100 m2 w Białymstoku. W pełni gotowy do w...

Białystok (Wygoda) (Podlaskie, gm. Białystok)

38 500 PLN (35 zł/m2)

3
-
1100 m2
-
15006869 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 6650355 15006869 Niezwykle atrakcyjna nieruchomość komercyjna położona w Starych Kupiskach w województwie podlaskim, powiat łomżyński, gmina Łomża , na obrzeżach miasta Łomża. Obiekt do wykorzystania na dowolne cele, od biurowo - magazynowych po usługowo- produkcyjne...

Stare Kupiski (Podlaskie, gm. Łomża)

15 000 PLN (11 zł/m2)

11
-
1312 m2
1990
15889875 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie w centrum 3-pokojowe 27862747 15889875 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Oferuję na wynajem wyjątkowo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55 m2, położone w samym s...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

2 300 PLN (42 zł/m2)

3
1
55 m2
1970
15889969 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27865357 15889969 Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie - 49 m² Białystok, os. Wysoki Stoczek, ul. Wysoki Stoczek 15 Do wynajęcia w dobrym standardzie, dwustronne mieszkanie o powierzchni 49 m² , zlokalizowane na osiedlu Wysoki Stoczek w Białym...

Białystok (Wysoki stoczek) (Podlaskie, gm. Białystok)

2 500 PLN (51 zł/m2)

2
-
49 m2
1989
15889874 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Hala - magazyn 1462 m2 27862746 15889874 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Do wynajęcia powierzchnia magazynowo - produkcyjna 1462 m2Rodzaj lokalu: kompleks produkcyjn...

Kleosin (Podlaskie, gm. Juchnowiec Kościelny)

34 000 PLN (23 zł/m2)

12
-
1462 m2
-
15889817 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27862350 15889817 Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 42,84 m kw, położonego na II piętrze w II piętrowej kamienicy.Lokalizacja: Mieszkanie położone jest w miejscowości Białystok, przy ul. Świętojańskiej 32 w ścisły...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

2 300 PLN (54 zł/m2)

2
1
42.84 m2
1929