• Nieruchomości woj. Podlaskie
 

Nieruchomości na sprzedaż Podlaskie

Znalezionych ofert: 1 485

15347835 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 16451126 15347835 Przedmiotem sprzedaży jest dwupoziomowy dom wolnostojący o powierzchni 177 m2 usadowiony na działce o powierzchni 1048 m2. Dodatkowo w cenie jest działka granicząca o powierzchni 1391 m2. Łącznie 2439 m2.Dom został zbudowany w 2002 roku. Na działce ...

Księżyno (Podlaskie, gm. Juchnowiec Kościelny)

950 000 PLN (5 367 zł/m2)

5
2
177 m2
2002
15897831 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 28010680 15897831 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 4-pokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Ogrodowej w Bielsku Podlaskim. Nieruchomość położona jest na 4. piętrze zadbanego budynku po termomodernizacji.Mieszkanie o powierzchni 60,57 m² składa si...

Bielsk Podlaski (Podlaskie, gm. Bielsk Podlaski)

256 000 PLN (4 267 zł/m2)

4
1
60 m2
1985
15209258 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 12684763 15209258 Nowoczesny Apartament w Serce Puszczy Białowieskiej Idealna Inwestycja i Miejsce na Relaks!Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nowoczesnego apartamentu w kompleksie Enklawa Białowieska, położonym w malowniczej miejscowości Niezn...

Nieznany Bór (Podlaskie, gm. Hajnówka)

490 000 PLN (11 395 zł/m2)

2
1
43 m2
2020
15886611 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27762898 15886611 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 62,20 m², zlokalizowanego w Bielsku Podlaskim przy ul. Jagiellońskiej. Nieruchomość położona jest na 4. piętrze w zadbanym budynku po termomodernizac...

Bielsk Podlaski (Podlaskie, gm. Bielsk Podlaski)

295 000 PLN (4 758 zł/m2)

4
1
62 m2
1978
15876157 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27532331 15876157 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania o powierzchni 60,29 m², zlokalizowanego przy ul. Powstania Styczniowego w Choroszczy. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowej przestrzeni do życia w spokojnym otoc...

Choroszcz (Podlaskie, gm. Choroszcz)

483 000 PLN (8 050 zł/m2)

3
1
60 m2
1978
15897731 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 28009450 15897731 Szukasz domu z dużą działką, solidnym zapleczem gospodarczym i spokojną lokalizacją, ale bez rezygnacji z wygodnego dojazdu do miasta? Ta nieruchomość w miejscowości Milewo, gm. Łomża, to propozycja dla osób, które cenią przestrzeń, funkcjonalność i ...

Milewo (Podlaskie, gm. Łomża)

690 000 PLN (2 594 zł/m2)

6
2
266 m2
1986
15859798 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Domek 40 m² z tarasem, Nowa Łuka, cisza i zieleń 27175703 15859798 Szukasz miejsca, gdzie możesz odpocząć od miasta i mieć własną przestrzeń blisko natury? Ta działka zabudowana domem letniskowym w Nowej Łuce to propozycja dla osób, które chcą mieć gotowe miejsce do wypoczynku bez konieczności remontów. Sprawdzi się...

Nowa Łuka (Podlaskie, gm. Narewka)

275 000 PLN (6 875 zł/m2)

2
1
40 m2
2015
15859048 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27161950 15859048 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego, 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 58,20 m², położonego na cenionym i doskonale skomunikowanym osiedlu Piasta, przy ul. Mieszka I. Lokal znajduje się na 2. piętrze w zadbanym, czterop...

Białystok (Piasta i) (Podlaskie, gm. Białystok)

499 000 PLN (8 603 zł/m2)

4
1
58 m2
1980
15867018 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje, wysoka jakość, zamknięte osiedle 27333153 15867018 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Prezentuje państwu na sprzedaż dwustronne, wykończone wysokiej jakości materiałami  mieszkan...

Białystok (Bacieczki) (Podlaskie, gm. Białystok)

880 000 PLN (9 670 zł/m2)

3
1
91 m2
2010
15780937 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25816530 15780937 Posiadłość z duszą pod Augustowem to natura i spokój, którego nie da się opisać słowami Czasem miejsce potrafi zatrzymać człowieka. Nie przez przepych, lecz przez spokój, przestrzeń i światło, któr...

Pruska Mała (Podlaskie, gm. Augustów)

2 490 000 PLN (7 545 zł/m2)

10
4
330 m2
2005
15871790 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Energooszczędny Dom 300m od jeziora Giby-Suwalszcz 27475086 15871790 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż przestronny, nowoczesny i niezwykle klimatyczny dom jednorodzinny położony w mal...

Giby (Podlaskie, gm. Giby)

1 649 000 PLN (7 852 zł/m2)

6
4
210 m2
2000
15857356 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wygodne 3 lub 4 pokoje do zamieszkania 27121573 15857356 Do kupienia 4-pokojowe mieszkanie 60m2, piętro 811 z windą w budynku z 1977r., Piaski.Gotowe do zamieszkania, niezależne cztery pokoje, każdy zamykany na klucz, osobna kuchnia z oknem, gotowiec pod wynajem dla 4 osób. Jest możliwość łatwego przywróce...

Białystok (Piaski) (Podlaskie, gm. Białystok)

489 000 PLN (8 150 zł/m2)

4
-
60 m2
1977