• Nieruchomości woj. Podlaskie
 

na sprzedaż Podlaskie Białystok

Znalezionych ofert: 469

15851231 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesne 4 pokoje, Nowe Miasto 27012657 15851231 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.☎️787 08 08 05Nowoczesne 4 pokoje wysoki parter ogródek balkon 8,5 m² Nowe Miasto - ul. ...

Białystok (Nowe miasto) (Podlaskie, gm. Białystok)

699 000 PLN (9 575 zł/m2)

4
1
73 m2
-
15851452 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Jaroszówka ,dom wolnostojący dla rodziny 27012948 15851452 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.***Dom z potencjałem - Jaroszówka Dla wymagających (do remontu) lub tych mniej (do odświeżen...

Białystok (Jaroszówka) (Podlaskie, gm. Białystok)

749 000 PLN (2 548 zł/m2)

9
3
294 m2
1995
15851286 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piłsudskiego 2 pokoje parter 27012605 15851286 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Mieszkanie w centrum Białegostoku - parter 47,1 m²LokalizacjaPrzedstawiam Państwu doskonałą...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

449 000 PLN (9 553 zł/m2)

2
1
47 m2
1975
15851399 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowe Budownictwo 2 pokoje ,winda 27012836 15851399 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiam Państwu ofertę komfortowego mieszkania o powierzchni całkowitej 27,98m2 usytuow...

Białystok (Bojary) (Podlaskie, gm. Białystok)

448 000 PLN (16 593 zł/m2)

2
1
27 m2
2024
15851225 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Legionowa 3 oddzielne pokoje USK,DSK 27012607 15851225 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Świetna lokalizacja: USK DSK uczelnie  Widok na miasto Balkon  Przedstawiam ofertę nieru...

Białystok (Piaski) (Podlaskie, gm. Białystok)

655 000 PLN (9 493 zł/m2)

3
1
69 m2
-
15851245 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Inwestycyjne 5 pokoi Bema 27012666 15851245 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Mieszkanie inwestycyjne - 5 pokoi 66.45 m² ul. Bema 10. piętro 630 000 złNa sprzedaż got...

Białystok (Bema) (Podlaskie, gm. Białystok)

630 000 PLN (9 545 zł/m2)

5
1
66 m2
-
15851310 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Antoniuk 3 pokoje 27012606 15851310 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiam ofertę nieruchomości  znajdującej  się na osiedlu Antoniuk w doskonałej poszuki...

Białystok (Antoniuk) (Podlaskie, gm. Białystok)

499 000 PLN (9 415 zł/m2)

3
1
53 m2
-
15864844 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Zamieszkaj w Zagórkach działka 27277259 15864844 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Białystok, Zagórki - ul. Liniowa 2 działki budowlane obok siebie 663 m² każdaNa sprzedaż d...

Białystok (Dojlidy górne) (Podlaskie, gm. Białystok)

530 400 PLN

-
-
1326 m2
-
15851311 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Młodych 4 pokoje 27012615 15851311 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż - 4 -pokojowe mieszkanie po generalnym remoncieul. Zwycięstwa blisko centrumNa ...

Białystok (Młodych) (Podlaskie, gm. Białystok)

499 000 PLN (10 617 zł/m2)

4
1
47 m2
-
15851302 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 Pokoje dla rodziny Bojary 27012533 15851302 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.NOWE, elegancko urządzone 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,86 m², zlokalizowane na cen...

Białystok (Bojary) (Podlaskie, gm. Białystok)

895 000 PLN (14 206 zł/m2)

3
1
63 m2
2025
15851108 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Leśna dolina 4 pokoje do zamieszkania 27012295 15851108 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Czteropokojowe mieszkanie - Leśna dolina, ul. Armii Krajowej Na sprzedaż przestronne, cztero...

Białystok (Leśna dolina) (Podlaskie, gm. Białystok)

779 200 PLN (9 620 zł/m2)

4
1
81 m2
1996
15851373 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Centrum Piłsudskiego 2 pokoje parter 27012587 15851373 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Wyjątkowa lokalizacja - centrum Białegostoku, ul. Piłsudskiego 34,4 m²Na sprzedaż kawalerka...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

333 000 PLN (9 794 zł/m2)

2
1
34 m2
-