• Nieruchomości woj. Podlaskie
 

na sprzedaż Podlaskie Białystok

Znalezionych ofert: 469

15861237 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27199613 15861237 Apartament wykończony pod klucz + 150 000 zł !!! Zapraszam , nie musisz denerwować się wykończeniem , my zrobimy to za Ciebie ! Biuro Nieruchomości PÓŁNOC oferuje na sprzedaż apartament w stanie deweloperskim o imponującej powierzchni 105.5m2, zlok...

Białystok (Skorupy) (Podlaskie, gm. Białystok)

838 725 PLN (7 950 zł/m2)

4
1
105.5 m2
2025
15893125 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje blisko Centrum 27899996 15893125 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Polecamy piękny apartament 2 pokojowy w stanie deweloperskim w wyjątkowej inwestycji mieszka...

Białystok (Antoniuk) (Podlaskie, gm. Białystok)

354 500 PLN (12 661 zł/m2)

2
1
28 m2
2026
15893138 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje blisko Centrum 27900112 15893138 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Polecamy piękny apartament 3 pokojowy w stanie deweloperskim w wyjątkowej inwestycji mieszka...

Białystok (Antoniuk) (Podlaskie, gm. Białystok)

595 056 PLN (11 227 zł/m2)

3
1
53 m2
2026
15893126 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje Antoniuk stan deweloperski 27899995 15893126 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Polecamy piękny apartament 3 pokojowy w stanie deweloperskim w wyjątkowej inwestycji mieszka...

Białystok (Antoniuk) (Podlaskie, gm. Białystok)

596 160 PLN (11 689 zł/m2)

3
1
51 m2
2026
15893124 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament z antresolą 27900006 15893124 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego 2-poziomowego apartamentu w stanie dewelop...

Białystok (Skorupy) (Podlaskie, gm. Białystok)

838 725 PLN (7 988 zł/m2)

4
1
105 m2
2026
15891242 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje blisko Centrum 27892878 15891242 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Polecamy piękny apartament 3 pokojowy w stanie deweloperskim w wyjątkowej inwestycji mieszka...

Białystok (Antoniuk) (Podlaskie, gm. Białystok)

606 592 PLN (11 233 zł/m2)

3
1
54 m2
2026
15892449 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898778 15892449 PRESTIŻOWY APARTAMENT W SERCU BIAŁEGOSTOKU - UL. ŚW. ROCHA 5A Z ogromną przyjemnością prezentuję Państwu unikatową nieruchomość, która łączy w sobie wielkomiejski styl z kameralnym charakterem. Ten apartament , o powierzchni 4...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

797 000 PLN (17 711 zł/m2)

2
-
45 m2
2023
15891380 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Zadbane 2 pokoje blisko Centrum 27895641 15891380 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Zapraszam na prezentację 2-pokojowego mieszkania położonego na parterze niskiego bloku przy ...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

439 000 PLN (8 959 zł/m2)

2
1
49 m2
1965
15891184 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Parter, lokale użytkowe, świetna lokalizacja 27890616 15891184 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiamy ofertę Sprzedaży Wynajmu nowych lokali użytkowych na parterze, powierzchnie: ...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 422 000 PLN (9 000 zł/m2)

2
-
158 m2
-
15888656 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27819551 15888656 PRESTIŻOWY APARTAMENT W SERCU BIAŁEGOSTOKU - UL. ŚW. ROCHA 5A Z ogromną przyjemnością prezentuję Państwu unikatową nieruchomość, która łączy w sobie wielkomiejski styl z kameralnym charakterem. Ten niespełna 57-metrowy apartament ...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

985 000 PLN (17 589 zł/m2)

3
-
56 m2
2023
15885329 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie z potencjałem 27723682 15885329 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.48.2m2 3 PIĘTRO PIASTAPrzedstawiam mieszkanie położone na ulicy Piastowskiej, dwustronneOb...

Białystok (Piasta i) (Podlaskie, gm. Białystok)

409 652 PLN (8 534 zł/m2)

3
-
48 m2
1973
15887609 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie 27787872 15887609 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.KLIMATYZACJA 2 BALKONY 63 m² GOTOWE DO WEJŚCIA NOWE MIASTO WIDOK NA PLAC ZABAWNa sprzed...

Białystok (Nowe miasto) (Podlaskie, gm. Białystok)

689 000 PLN (10 937 zł/m2)

3
1
63 m2
2001