• Nieruchomości woj. Podlaskie
 

na sprzedaż Podlaskie Białystok

Znalezionych ofert: 469

15887541 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
ZIELONE WZGÓRZA 2 pokoje 52 m2 wyposażone 27785153 15887541 Mieszkanie 2-pokojowe, plus oddzielna kuchnia, dwustronne o powierzchni 51,9 m² zlokalizowane na osiedlu Zielone Wzgórza przy ulicy Konwaliowa, z dobrym i szybkim dojazdem do centrum Białegostoku. Położone na 3 piętrze, w niskim bloku z wielkiej płyt...

Białystok (Zielone wzgórza) (Podlaskie, gm. Białystok)

390 000 PLN (7 647 zł/m2)

2
1
51 m2
1987
15887561 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią 61 m² 27786227 15887561 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61 m², położone na osiedlu Dziesięciny, przy ul. Palmowej w Białymstoku. To propozycja dla osób, które szukają wygodnego układu, spokojnej lokalizacji i mieszkania, do którego można wejść bez rozpoczynania wielkie...

Białystok (Dziesięciny) (Podlaskie, gm. Białystok)

449 000 PLN (7 361 zł/m2)

3
1
61 m2
-
15871416 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27469184 15871416 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,1 m² w Białymstoku na osiedlu Białostoczek przy ul. Gołdapskiej, z balkonem i funkcjonalnym, rozkładowym układem pomieszczeń. Lokal usytuowany jest na 3 z 3 pięter w niskim budynku i wyróżnia się czytelnym podzi...

Białystok (Białostoczek) (Podlaskie, gm. Białystok)

420 000 PLN (8 732 zł/m2)

3
1
48.1 m2
1983
15890463 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27877474 15890463 Na sprzedaż dom wolnostojący przy ul. Tarnowskiej w dzielnicy Wygoda.Zaletą budynku jest zaaranżowanie w podpiwniczeniu powierzchni z odrębnym wejściem z zewnątrz, którą można wykorzystać pod kątem działalności lub niezależnego mieszkania.Rozkład:Pod...

Białystok (Wygoda) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 249 000 PLN (5 677 zł/m2)

4
2
220 m2
1995
15889816 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27862349 15889816 Prezentujemy na sprzedaż lokal usługowy blisko centrum przy ul. Sienkiewicza 813.Obecnie jest tu prowadzona działalność gastronomiczna. Powierzchnia 32,80 m2. Wejście bezpośrednio z ulicy na poziom -1. Najważniejsze atuty nieruchomości: świetna lo...

Białystok (Sienkiewicza) (Podlaskie, gm. Białystok)

199 000 PLN (6 067 zł/m2)

1
-
32.8 m2
1993
15851450 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie w domu jednorodzinnym 27012936 15851450 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiam bezczynszowe mieszkanie położone na drugim piętrze 2-piętrowego domu z 1993 rok...

Białystok (Skorupy) (Podlaskie, gm. Białystok)

460 000 PLN (5 679 zł/m2)

3
-
81 m2
1993
15851271 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie z możliwościami 27012676 15851271 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.48.5m2 4 PIĘTRO  PIASTAPrzedstawiam mieszkanie położone na ulicy Piastowskiej, dwustronneOb...

Białystok (Piasta i) (Podlaskie, gm. Białystok)

363 702 PLN (7 577 zł/m2)

3
-
48 m2
1973
15514154 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20219871 15514154 Nowa Inwestycja Mieszkaniowa - Ul. Wiatrakowa 9 m 3, BiałystokNowoczesne Apartamenty na Sprzedaż w kameralnych bloku - ul. Wiatrakowa, os. Antoniuk. BiałystokZapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej inwestycji mieszkaniowej przy ul. Wiatrako...

Białystok (Antoniuk) (Podlaskie, gm. Białystok)

595 056 PLN (11 200 zł/m2)

3
1
53.13 m2
2026
15851215 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Oddzielne pokoje, kuchnia, balkon 27012719 15851215 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiam państwu na sprzedaż jasne, przestronne i w pełni wyposażone mieszkanie o powier...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

539 000 PLN (11 000 zł/m2)

2
1
49 m2
1980
15861229 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27199578 15861229 Nowa Inwestycja Mieszkaniowa - ul. Wiatrakowa 9 m 1, BiałystokNowoczesne Apartamenty na Sprzedaż w kameralnych bloku - ul. Wiatrakowa, os. Antoniuk. BiałystokZapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej inwestycji mieszkaniowej przy ul. Wiatrako...

Białystok (Antoniuk) (Podlaskie, gm. Białystok)

606 592 PLN (11 200 zł/m2)

3
1
54.16 m2
2026
15839666 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26757030 15839666 Nowa Inwestycja Mieszkaniowa - Ul. Wiatrakowa, BiałystokNowoczesne Apartamenty na Sprzedaż w kameralnych bloku - ul. Wiatrakowa, os. Antoniuk. BiałystokZapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej inwestycji mieszkaniowej przy ul. Wiatrakowej w...

Białystok (Antoniuk) (Podlaskie, gm. Białystok)

606 592 PLN (11 200 zł/m2)

3
1
54.16 m2
2026
15877890 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27583524 15877890 Nowa Inwestycja Mieszkaniowa - Ul. Wiatrakowa 9 m 2, BiałystokNowoczesne Apartamenty na Sprzedaż w kameralnych bloku - ul. Wiatrakowa, os. Antoniuk. BiałystokZapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej inwestycji mieszkaniowej przy ul. Wiatrako...

Białystok (Antoniuk) (Podlaskie, gm. Białystok)

596 160 PLN (11 500 zł/m2)

3
1
51.84 m2
2026