• Nieruchomości woj. Podlaskie
 

na sprzedaż Podlaskie Białystok Antoniuk

Znalezionych ofert: 26

15871292 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Do remontu 3 pokoje Antoniukowska 27463915 15871292 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Są mieszkania, które od pierwszego kroku opowiadają swoją historię — i zostawiają przestrzeń...

Białystok (Antoniuk) (Podlaskie, gm. Białystok)

339 000 PLN (7 213 zł/m2)

3
1
47 m2
-
15823325 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26610008 15823325 Nowa Inwestycja Mieszkaniowa - Ul. Wiatrakowa 9 m 51, BiałystokNowoczesne Apartamenty na Sprzedaż w kameralnych bloku - ul. Wiatrakowa, os. Antoniuk. BiałystokZapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej inwestycji mieszkaniowej przy ul. Wiatrak...

Białystok (Antoniuk), Wiatrakowa

354 500 PLN (12 500 zł/m2)

1
1
28.36 m2
2026
15839666 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26757030 15839666 Nowa Inwestycja Mieszkaniowa - Ul. Wiatrakowa, BiałystokNowoczesne Apartamenty na Sprzedaż w kameralnych bloku - ul. Wiatrakowa, os. Antoniuk. BiałystokZapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej inwestycji mieszkaniowej przy ul. Wiatrakowej w...

Białystok (Antoniuk), Wiatrakowa

606 592 PLN (11 200 zł/m2)

3
1
54.16 m2
2026
15823324 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26621170 15823324 Nowa Inwestycja Mieszkaniowa - Ul. Wiatrakowa 9 m 101, BiałystokNowoczesne Apartamenty na Sprzedaż w kameralnych bloku - ul. Wiatrakowa, os. Antoniuk. BiałystokZapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej inwestycji mieszkaniowej przy ul. Wiatra...

Białystok (Antoniuk), Wiatrakowa

354 500 PLN (12 500 zł/m2)

1
1
28.36 m2
2026
15514509 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20225742 15514509 Nowa Inwestycja - ul. Wiatrakowa, BiałystokNowoczesne Apartamenty na Sprzedaż w kameralnych bloku - ul. Wiatrakowa, os. Antoniuk. BiałystokZapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej inwestycji przy ul. Wiatrakowej w Białymstoku!To nowoczesny,...

Białystok (Antoniuk), Wiatrakowa

1 088 300 PLN (10 000 zł/m2)

1
-
108.83 m2
2026
15861229 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27199578 15861229 Nowa Inwestycja Mieszkaniowa - ul. Wiatrakowa 9 m 1, BiałystokNowoczesne Apartamenty na Sprzedaż w kameralnych bloku - ul. Wiatrakowa, os. Antoniuk. BiałystokZapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej inwestycji mieszkaniowej przy ul. Wiatrako...

Białystok (Antoniuk), Wiatrakowa

606 592 PLN (11 200 zł/m2)

3
1
54.16 m2
2026
15514154 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20219871 15514154 Nowa Inwestycja Mieszkaniowa - Ul. Wiatrakowa 9 m 3, BiałystokNowoczesne Apartamenty na Sprzedaż w kameralnych bloku - ul. Wiatrakowa, os. Antoniuk. BiałystokZapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej inwestycji mieszkaniowej przy ul. Wiatrako...

Białystok (Antoniuk), Wiatrakowa

595 056 PLN (11 200 zł/m2)

3
1
53.13 m2
2026
15877877 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27582120 15877877 Nowa Inwestycja Mieszkaniowa - Ul. Wiatrakowa 9 m 5 , BiałystokNowoczesne Apartamenty na Sprzedaż w kameralnych bloku - ul. Wiatrakowa, os. Antoniuk. BiałystokZapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej inwestycji mieszkaniowej przy ul. Wiatrak...

Białystok (Antoniuk), Wiatrakowa

352 625 PLN (12 500 zł/m2)

2
1
28.21 m2
2026
15877890 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27583524 15877890 Nowa Inwestycja Mieszkaniowa - Ul. Wiatrakowa 9 m 2, BiałystokNowoczesne Apartamenty na Sprzedaż w kameralnych bloku - ul. Wiatrakowa, os. Antoniuk. BiałystokZapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej inwestycji mieszkaniowej przy ul. Wiatrako...

Białystok (Antoniuk), Wiatrakowa

596 160 PLN (11 500 zł/m2)

3
1
51.84 m2
2026
15851322 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Antoniuk 2 pokoje do zamieszkania 27012567 15851322 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.**********************Mieszkanie w rezerwacji*******************Na sprzedaż - 2-pokojowe mie...

Białystok (Antoniuk) (Podlaskie, gm. Białystok)

529 000 PLN (11 021 zł/m2)

2
1
48 m2
2011
15851310 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Antoniuk 3 pokoje 27012606 15851310 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiam ofertę nieruchomości  znajdującej  się na osiedlu Antoniuk w doskonałej poszuki...

Białystok (Antoniuk) (Podlaskie, gm. Białystok)

499 000 PLN (9 415 zł/m2)

3
1
53 m2
-
15852241 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Os. Antoniuk 2 pokoje 41 m2 parter, blisko centrum 27026587 15852241 Świetna lokalizacja w Białymstoku, blisko centrum miasta- osiedle Antoniuk ulica Antoniukowska 3 A. Mieszkanie położone jest na wysokim parterze, w niskim bloku z cegły po termomodernizacji i remoncie klatek schodowych. Bardzo spokojna i zielona okol...

Białystok (Antoniuk) (Podlaskie, gm. Białystok)

380 000 PLN (9 500 zł/m2)

2
1
40 m2
1972