• Nieruchomości woj. Podlaskie
 

na sprzedaż Podlaskie Białystok Antoniuk

Znalezionych ofert: 26

15851632 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ładne 3 pokoje na parterze *Ul. Antoniukowska 27012940 15851632 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Polecam ofertę mieszkania 3-pokojowego położonego na parterze niskiego bloku przy ul. Antoni...

Białystok (Antoniuk) (Podlaskie, gm. Białystok)

549 000 PLN (9 305 zł/m2)

3
1
59 m2
1970
15851353 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy pokoje ze szlabanem 27012626 15851353 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Zapraszam do zapoznania się z bardzo funkcjonalnym i świeżo remontowanym mieszkaniem 3-pokoj...

Białystok (Antoniuk) (Podlaskie, gm. Białystok)

545 000 PLN (9 909 zł/m2)

3
1
55 m2
1987
15851112 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Pawilon usługowo-handlowy 70 m2 27012300 15851112 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Do sprzedaży odrębny lokal (część pawilonu usługowo-handlowego) na osiedlu Antoniuk w Białym...

Białystok (Antoniuk) (Podlaskie, gm. Białystok)

350 000 PLN (5 000 zł/m2)

11
-
70 m2
2000
15851504 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowe lokale, parter, świetna lokalizacja 27012797 15851504 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiamy ofertę Sprzedaży Wynajmu nowych lokali użytkowych na parterze, powierzchnie: ...

Białystok (Antoniuk) (Podlaskie, gm. Białystok)

486 000 PLN (9 000 zł/m2)

2
-
54 m2
-
15823326 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26617479 15823326 Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w dobrej lokalizacji – przy ul. Antoniukowskiej w dzielnicy Antoniuk. To oferta dla osób dla których mieszkanie do generalnego remontu to za duże wyzwanie a w pełni wykończone nie spełnia idealnie oczekiw...

Białystok (Antoniuk) (Podlaskie, gm. Białystok)

420 000 PLN (7 460 zł/m2)

3
1
56.3 m2
1969
15335273 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 16115597 15335273 OKAZJA - 3 POKOJE WYSOKI STANDARD WYKOŃCZENIA BEZ PODATKU PCC! APARTAMENTY ZWYCIĘSTWA Polecamy do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie w poszukiwanej lokalizacji osiedle Antoniuk ul. Zwycięstwa. Doskonała lokalizacja osiedla pozwala swobodny...

Białystok (Antoniuk) (Podlaskie, gm. Białystok)

860 000 PLN (13 438 zł/m2)

3
-
64 m2
2024
15834827 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26728277 15834827 Zacznij od przestrzeni, którą stworzysz po swojemu !!! 3-pokojowe mieszkanie na I piętrze, choć wymagające remontu, to z dużym potencjałem - ul. Antoniukowska, Białystok. Jeśli szukasz przestronnego mieszkania w doskonałe...

Białystok (Antoniuk) (Podlaskie, gm. Białystok)

389 000 PLN (7 073 zł/m2)

3
-
55 m2
1968
15514533 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20226219 15514533 Nowa Inwestycja - ul. Wiatrakowa, BiałystokNowoczesne Apartamenty na Sprzedaż w kameralnych bloku - ul. Wiatrakowa, os. Antoniuk. BiałystokZapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej inwestycji przy ul. Wiatrakowej w Białymstoku!To nowoczesny,...

Białystok (Antoniuk) (Podlaskie, gm. Białystok)

477 600 PLN (10 000 zł/m2)

1
-
47.76 m2
2026
15823266 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26644040 15823266 Oferujemy Państwu funkcjonalne mieszkanie z potencjałem przy ul. Wierzbowej na Osiedlu Antoniuk. Wygodne i komfortowe do zamieszkania dla rodziny, jak również idealnie nadające się na kancelarię, biuro lub inną tego typu funkcję. Mieszkanie dwustr...

Białystok (Antoniuk) (Podlaskie, gm. Białystok)

420 000 PLN (7 778 zł/m2)

3
1
54 m2
1969
15813958 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26606260 15813958 Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią Al. Solidarności, Białystok (Antoniuk)Powierzchnia: 47,50 m² Piwnica 1,8 m² Gotowe do zamieszkania Szukasz przestronnego, funkcjonalnego mieszkania w spokojnej okolicy, a jednocześnie ...

Białystok (Antoniuk) (Podlaskie, gm. Białystok)

419 000 PLN (8 821 zł/m2)

2
1
47.5 m2
-
15766246 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25500156 15766246 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania usytuowanego na 4 piętrze niskiego bloku z cegły, położonego na osiedlu Antoniuk przy ul. Wierzbowej.Budynek jest ocieplony (po termomodernizacji). Na powierzchni 32,8 m2 znajduje...

Białystok (Antoniuk) (Podlaskie, gm. Białystok)

309 000 PLN (9 421 zł/m2)

2
1
32.8 m2
-
15810996 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26426217 15810996 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJINa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe o pow. 46,42 m² przy ul. Tuwima w Białymstoku. salon z aneksem kuchennym 3 sypialnie kuchnia, szafa w korytarzu, garderoba, łazienka robione w stałej zabudo...

Białystok (Antoniuk) (Podlaskie, gm. Białystok)

525 000 PLN (11 170 zł/m2)

4
-
47 m2
-