• Nieruchomości woj. Podlaskie
 

na sprzedaż Podlaskie Białystok Nowe Miasto

Znalezionych ofert: 24

15868210 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokojowe mieszkanie Nowe Miasto, garaż 27369308 15868210 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Zapraszam do zapoznania się ofertą 3-pokojowego mieszkania na Nowym Mieście - łączącego  sol...

Białystok (Nowe miasto) (Podlaskie, gm. Białystok)

659 000 PLN (10 983 zł/m2)

3
1
60 m2
1997
15851573 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 kawalerki obok Politechniki 27012785 15851573 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.4 kawalerki inwestycyjne w doskonałej lokalizacji obok Politechniki. Doskonałe miejsce do wy...

Białystok (Nowe miasto) (Podlaskie, gm. Białystok)

810 000 PLN (10 125 zł/m2)

4
4
80 m2
2000
15785713 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kręta | 89,70 m² + taras 100 m² + garaż 18 m² 25891165 15785713 **Apartament z duszą i tarasem marzeń**Nowe Miasto - ul. Kręta 89,70 m² + taras 100 m² + garaż 18 m²Niektóre mieszkania po prostu się ogląda.W tym - chce się zostać.Już od progu czujesz spokój, ciepło i harmonię. Wnętrze pełne światła, zapachu drewn...

Białystok (Nowe miasto) (Podlaskie, gm. Białystok)

930 000 PLN (10 449 zł/m2)

4
1
89 m2
1997
15866786 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne 66 m2 na Nowym Mieście ! 27328170 15866786 Są mieszkania, które się ogląda… i są takie, które się zapamiętuje.To na osiedlu Nowe Miasto przy ul. Pułaskiego zdecydowanie należy do tej drugiej kategorii.Bo tutaj codzienność zaczyna się od światła wpadającego przez okna…a kończy widokiem, który ...

Białystok (Nowe miasto) (Podlaskie, gm. Białystok)

549 000 PLN (8 318 zł/m2)

3
1
66 m2
-
15887609 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie 27787872 15887609 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.KLIMATYZACJA 2 BALKONY 63 m² GOTOWE DO WEJŚCIA NOWE MIASTO WIDOK NA PLAC ZABAWNa sprzed...

Białystok (Nowe miasto) (Podlaskie, gm. Białystok)

689 000 PLN (10 937 zł/m2)

3
1
63 m2
2001
15886844 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowe Miasto 60 m2 po remoncie, 2 piętro, cegła 27768863 15886844 Bardzo ładne 2-pokojowe mieszanie (łatwa możliwość uzyskania 3 pokoju) w kameralnym budynku z cegły z 2000 roku przy ulicy Pogodna 37 A na Osiedlu Nowe Miasto, bardzo blisko centrum Białegostoku. Mieszkanie jest dwustronne, jasne i znajduje się na 2 ...

Białystok (Nowe miasto) (Podlaskie, gm. Białystok)

630 000 PLN (10 500 zł/m2)

2
1
60 m2
2000
15851231 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesne 4 pokoje, Nowe Miasto 27012657 15851231 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.☎️787 08 08 05Nowoczesne 4 pokoje wysoki parter ogródek balkon 8,5 m² Nowe Miasto - ul. ...

Białystok (Nowe miasto) (Podlaskie, gm. Białystok)

699 000 PLN (9 575 zł/m2)

4
1
73 m2
-
15862027 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Centrum, 4 pokoje ul Wiejska 100 m2 cegła 1 piętro 27221074 15862027 Dwustronne, słoneczne 4-pokojowe mieszkanie na 1 piętrze, w niskim bloku z cegły po termomodernizacji. Kameralne, zielone osiedle Nowe Miasto ulica Wiejska, 1 km do ścisłego centrum miasta.Na powierzchnię 100 m2 składa się duży salon z klimatycznym k...

Białystok (Nowe miasto) (Podlaskie, gm. Białystok)

780 000 PLN (7 800 zł/m2)

4
1
100 m2
1994
15872545 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje, ul. Wiejska | 1. piętro 27498309 15872545 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż jasne 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m², położone przy ulicy Wiejskiej...

Białystok (Nowe miasto) (Podlaskie, gm. Białystok)

490 000 PLN (8 448 zł/m2)

3
1
58 m2
1987
15882413 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje 44m2 Ul.Dubois 27663541 15882413 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiam ofertę ładnego mieszkania 2-pokojowego  położonego na poszukiwanym osiedlu Nowe...

Białystok (Nowe miasto) (Podlaskie, gm. Białystok)

489 000 PLN (11 114 zł/m2)

2
1
44 m2
2001
15851441 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bliźniak, Białystok 27012871 15851441 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Prezentujemy Państwu przepiękny dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim, który z ...

Białystok (Nowe miasto) (Podlaskie, gm. Białystok)

690 000 PLN (8 415 zł/m2)

4
1
82 m2
2025
15851435 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje, parter, Nowe Miasto, 27012830 15851435 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania na Nowym Mieście. Osiedle o pe...

Białystok (Nowe miasto) (Podlaskie, gm. Białystok)

485 000 PLN (9 898 zł/m2)

2
1
49 m2
1990