• Nieruchomości woj. Podlaskie
 

na sprzedaż Podlaskie Białystok Nowe Miasto

Znalezionych ofert: 24

15851141 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2-pokojowe, Białystok 27012289 15851141 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.** 2 POKOJOWE MIESZKANIE PRZY UL. ZACHODNIA! ** Zapraszam na prezentację 2 - pokojowego, prz...

Białystok (Nowe miasto) (Podlaskie, gm. Białystok)

460 000 PLN (10 222 zł/m2)

2
1
45 m2
2005
15851125 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
*REZERWACJA*Nowoczesne, 2 pokoje, Nowe Miasto 27012273 15851125 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż - idealne dla singla lub pary! Pięknie zaprojektowane prz...

Białystok (Nowe miasto) (Podlaskie, gm. Białystok)

547 000 PLN (11 891 zł/m2)

2
1
46 m2
2004
15851596 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Parter, wysoki standard, super lokalizacja 27012945 15851596 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Białystok. 500 m2, lokal na sprzedaż. PARTER Do wejścia, wykończony w wysokim standardzie. t...

Białystok (Nowe miasto) (Podlaskie, gm. Białystok)

5 434 000 PLN (11 000 zł/m2)

8
-
494 m2
2017
15851320 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wysoki parter z balkonem 27012546 15851320 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Zapraszam na prezentację 3 pokojowego mieszkania położonego na wysokim parterze niskiego blo...

Białystok (Nowe miasto) (Podlaskie, gm. Białystok)

529 000 PLN (8 672 zł/m2)

3
1
61 m2
2001
15851216 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje blisko Politechniki 27012529 15851216 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż ładne, dwupoziomowe mieszkanie przy ul. Pogodnej - Białystok, Nowe Miasto Oferuj...

Białystok (Nowe miasto) (Podlaskie, gm. Białystok)

574 500 PLN (8 705 zł/m2)

4
2
66 m2
1998
15851414 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal na Nowym Mieście. 27012941 15851414 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Oferta sprzedaży lokalu użytkowego w Białymstoku na osiedlu Nowe Miasto. Bardzo atrakcyjna...

Białystok (Nowe miasto) (Podlaskie, gm. Białystok)

2 200 000 PLN (8 980 zł/m2)

3
-
245 m2
-
15851261 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje, blisko Politechniki Białostockie 27012596 15851261 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania położonego w prestiżow...

Białystok (Nowe miasto) (Podlaskie, gm. Białystok)

499 000 PLN (12 171 zł/m2)

2
1
41 m2
1994
15886245 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27750702 15886245 Nowoczesny lokal usługowy 159 m² wysoki standard duże witryny Nowe Miasto, Białystok Cena: 2 972 664 zł (18 696 złm²) Cena za m²: 15 200 zł netto (do negocjacji) ✔ Wystawiam fakturę VAT Na sprzedaż nowoczesny l...

Białystok (Nowe miasto) (Podlaskie, gm. Białystok)

2 972 664 PLN (18 696 zł/m2)

11
-
159 m2
2019
15651739 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowe Miasto 2 pokoje 41 m parter, cegła do wejścia 23347991 15651739 Mieszkanie położone na Osiedlu Nowe Miasto ulica Św. Jerzego, na parterze w kameralnym bloku z cegły, po termomodernizacji. Powierzchnia lokalu 41,46 m2, posiada balkon i piwnicę. 2 pokojowa nieruchomość posiada funkcjonalny rozkład; bardzo przestron...

Białystok (Nowe miasto) (Podlaskie, gm. Białystok)

485 000 PLN (11 829 zł/m2)

2
1
41 m2
1994
15647868 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23242455 15647868 Polecamy nieruchomość na osiedlu Nowe Miasto przy ulicy Św. Jerzego. Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 41,06m2 jest położone na parterze w trzypiętrowy bloku. Blok z 1992 roku, zbudowany z cegły(obecnie jest po termomodernizacji). Rozkład nieruch...

Białystok (Nowe miasto) (Podlaskie, gm. Białystok)

495 000 PLN (12 073 zł/m2)

2
-
41 m2
1992
15729502 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 24764423 15729502 Przedmiotem oferty jest hala magazynowa o powierzchni 600 m², zlokalizowana na popularnym osiedlu Nowe Miasto w Białymstoku. Obiekt doskonale nadaje się pod działalność magazynową, produkcyjną lub usługową. Informacje prawne: wraz ze sprzedażą...

Białystok (Nowe miasto) (Podlaskie, gm. Białystok)

699 000 PLN (1 165 zł/m2)

1
-
600 m2
2025
15611975 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Super Cena Nowe Miasto Puławskiego, cegła 4 pokoje 22442416 15611975 Super CENA wygodne 4-pokojowe dwustronne mieszkanie na 3 piętrze (tylko dwa mieszkania na poziomie)  w bloku z cegły  przy ulicy Puławskiego - na kameralnym, cichym osiedlu Nowe Miasto z bardzo dobry dojazdem do centrum. Nieruchomość o powierzchni 66...

Białystok (Nowe miasto) (Podlaskie, gm. Białystok)

463 500 PLN (7 023 zł/m2)

4
1
66 m2
1994