• Nieruchomości woj. Podlaskie
 

Domy na sprzedaż Podlaskie Białystok Zabłudowska

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Zabłudowska

Znaleźliśmy 46 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Białystok Podlaskie

15775059 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25662755 15775059 OFERTA WYŁACZNEJ REPREZENTACJI. BIAŁYSTOK ul.Plażowa, osiedle Skorupy. Na sprzedaż oferuję NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWĄ o powierzchni 543 m2, na której znajdują się DWA MUROWANE BUDYNKI MIESZKALNE o łącznej powierzchni użytkowej ok.335 m2, oraz LOKAL o powi...

Białystok (Skorupy) (Podlaskie, gm. Białystok)

890 000 PLN (2 657 zł/m2)

7
3
335 m2
1975
15851612 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesne domy szeregowe na sprzedaż 27012800 15851612 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Oferuję na sprzedaż domy w zabudowie szeregowej zlokalizowane na os. Zawady. Domy są w stani...

Białystok (Zawady) (Podlaskie, gm. Białystok)

895 000 PLN (5 491 zł/m2)

4
2
163 m2
2025
15851393 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom Ul. Stroma 430m2 pod Twoją Inwestycję 27012794 15851393 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiam ofertę dużego, piętrowego domu położonego przy ulicy Stromej na działce o powie...

Białystok (Słoneczny stok) (Podlaskie, gm. Białystok)

2 699 000 PLN (6 277 zł/m2)

10
4
430 m2
1985
15851527 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Okazja, niska cena! Dom na Bacieczkach. 27012956 15851527 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Proponujemy Państwu ofertę dużego DOMU - BLIŹNIAKA na Os. Bacieczki w Białymstoku. Nieruchom...

Białystok (Bacieczki) (Podlaskie, gm. Białystok)

709 000 PLN (3 030 zł/m2)

9
4
234 m2
1972
15851490 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowy biznes! Dobra inwestycja 27012955 15851490 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.PILNE - Niższa cena - Okazja! Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży DOMU z prowadzonym BIZN...

Białystok (Bacieczki) (Podlaskie, gm. Białystok)

709 000 PLN (3 030 zł/m2)

9
4
234 m2
1972
15851404 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Szeregówka z garażem 27012872 15851404 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego budynku szeregowego w stanie d...

Białystok (Wygoda) (Podlaskie, gm. Białystok)

999 000 PLN (5 123 zł/m2)

5
2
195 m2
2026
15866239 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bliźniak Wygoda 27316363 15866239 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowy dom typu bliźniak po generalnym remoncie, położony n...

Białystok (Wygoda) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 199 000 PLN (7 993 zł/m2)

4
2
150 m2
1970
15851239 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Szeregówka, Białystok 27012720 15851239 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Prezentujemy Państwu przepiękny dom w zabudowie szeregowej w stanie deweloperskim, który z p...

Białystok (Wygoda) (Podlaskie, gm. Białystok)

755 000 PLN (6 565 zł/m2)

5
1
115 m2
2026
15851297 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Szeregówka na Zawadach 27012693 15851297 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Oferuję na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o pow. całkowitej 130,4m2 (użytkowa 112,1m2),...

Białystok (Zawady) (Podlaskie, gm. Białystok)

999 000 PLN (7 685 zł/m2)

5
1
130 m2
2025
15851379 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Szeregówki w świetnej lokalizacji 27012635 15851379 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Dom szeregowy pod klucz. Solidne, staranne wykonanie z zastosowaniem wysokiej klasy materiał...

Białystok (Wygoda) (Podlaskie, gm. Białystok)

999 000 PLN (6 986 zł/m2)

4
1
143 m2
2025
15893543 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna | ul. Zabłudowska | 1.1 U, MN 27913728 15893543 Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 994 m² zabudowana domem jednorodzinnym i budynkami gospodarczymi, położona w Białymstoku przy ul. Zabłudowskiej 9.Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (oz...

Białystok (Dojlidy górne) (Podlaskie, gm. Białystok)

790 000 PLN (795 zł/m2)

2
-
994 m2
1955
15868249 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Blizniak | zadbana działka | cicha okolica 27369647 15868249 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż nieruchomość w zabudowie bliźniaczej, położona w  spokojniej części Białegostoku...

Białystok (Bacieczki) (Podlaskie, gm. Białystok)

719 000 PLN (3 595 zł/m2)

5
2
200 m2
1977