• Nieruchomości woj. Podlaskie
 

Mieszkania na sprzedaż Podlaskie Bialystok

Znalezionych ofert: 346

15871292 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Do remontu 3 pokoje Antoniukowska 27463915 15871292 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Są mieszkania, które od pierwszego kroku opowiadają swoją historię — i zostawiają przestrzeń...

Białystok (Antoniuk) (Podlaskie, gm. Białystok)

339 000 PLN (7 213 zł/m2)

3
1
47 m2
-
15887541 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
ZIELONE WZGÓRZA 2 pokoje 52 m2 wyposażone 27785153 15887541 Mieszkanie 2-pokojowe, plus oddzielna kuchnia, dwustronne o powierzchni 51,9 m² zlokalizowane na osiedlu Zielone Wzgórza przy ulicy Konwaliowa, z dobrym i szybkim dojazdem do centrum Białegostoku. Położone na 3 piętrze, w niskim bloku z wielkiej płyt...

Białystok (Zielone wzgórza) (Podlaskie, gm. Białystok)

390 000 PLN (7 647 zł/m2)

2
1
51 m2
1987
15887561 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią 61 m² 27786227 15887561 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61 m², położone na osiedlu Dziesięciny, przy ul. Palmowej w Białymstoku. To propozycja dla osób, które szukają wygodnego układu, spokojnej lokalizacji i mieszkania, do którego można wejść bez rozpoczynania wielkie...

Białystok (Dziesięciny) (Podlaskie, gm. Białystok)

449 000 PLN (7 361 zł/m2)

3
1
61 m2
-
15871416 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27469184 15871416 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,1 m² w Białymstoku na osiedlu Białostoczek przy ul. Gołdapskiej, z balkonem i funkcjonalnym, rozkładowym układem pomieszczeń. Lokal usytuowany jest na 3 z 3 pięter w niskim budynku i wyróżnia się czytelnym podzi...

Białystok (Białostoczek) (Podlaskie, gm. Białystok)

420 000 PLN (8 732 zł/m2)

3
1
48.1 m2
1983
15807145 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Starobojarska 72 m2, 4 pokoje, 1 piętro, parking 26363065 15807145 Komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze budynku z 1990 roku, zlokalizowane przy ulicy Starobojarskiej, niemal w samym centrum Białegostoku.Miejsce jest bardzo ciche i zielone, przy bloku jest plac zabaw dla dzieci.Lokal jest d...

Białystok (Bojary) (Podlaskie, gm. Białystok)

640 000 PLN (8 889 zł/m2)

4
1
72 m2
1990
15851450 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie w domu jednorodzinnym 27012936 15851450 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiam bezczynszowe mieszkanie położone na drugim piętrze 2-piętrowego domu z 1993 rok...

Białystok (Skorupy) (Podlaskie, gm. Białystok)

460 000 PLN (5 679 zł/m2)

3
-
81 m2
1993
15851271 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie z możliwościami 27012676 15851271 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.48.5m2 4 PIĘTRO  PIASTAPrzedstawiam mieszkanie położone na ulicy Piastowskiej, dwustronneOb...

Białystok (Piasta i) (Podlaskie, gm. Białystok)

363 702 PLN (7 577 zł/m2)

3
-
48 m2
1973
15868210 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokojowe mieszkanie Nowe Miasto, garaż 27369308 15868210 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Zapraszam do zapoznania się ofertą 3-pokojowego mieszkania na Nowym Mieście - łączącego  sol...

Białystok (Nowe miasto) (Podlaskie, gm. Białystok)

649 000 PLN (10 817 zł/m2)

3
1
60 m2
1997
15514154 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20219871 15514154 Nowa Inwestycja Mieszkaniowa - Ul. Wiatrakowa 9 m 3, BiałystokNowoczesne Apartamenty na Sprzedaż w kameralnych bloku - ul. Wiatrakowa, os. Antoniuk. BiałystokZapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej inwestycji mieszkaniowej przy ul. Wiatrako...

Białystok (Antoniuk) (Podlaskie, gm. Białystok)

595 056 PLN (11 200 zł/m2)

3
1
53.13 m2
2026
15851215 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Oddzielne pokoje, kuchnia, balkon 27012719 15851215 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiam państwu na sprzedaż jasne, przestronne i w pełni wyposażone mieszkanie o powier...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

539 000 PLN (11 000 zł/m2)

2
1
49 m2
1980
15861229 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27199578 15861229 Nowa Inwestycja Mieszkaniowa - ul. Wiatrakowa 9 m 1, BiałystokNowoczesne Apartamenty na Sprzedaż w kameralnych bloku - ul. Wiatrakowa, os. Antoniuk. BiałystokZapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej inwestycji mieszkaniowej przy ul. Wiatrako...

Białystok (Antoniuk) (Podlaskie, gm. Białystok)

606 592 PLN (11 200 zł/m2)

3
1
54.16 m2
2026
15839666 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26757030 15839666 Nowa Inwestycja Mieszkaniowa - Ul. Wiatrakowa, BiałystokNowoczesne Apartamenty na Sprzedaż w kameralnych bloku - ul. Wiatrakowa, os. Antoniuk. BiałystokZapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej inwestycji mieszkaniowej przy ul. Wiatrakowej w...

Białystok (Antoniuk) (Podlaskie, gm. Białystok)

606 592 PLN (11 200 zł/m2)

3
1
54.16 m2
2026