• Nieruchomości woj. Podlaskie
 

Mieszkania na sprzedaż Podlaskie Bialystok

Znalezionych ofert: 346

15861229 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27199578 15861229 Nowa Inwestycja Mieszkaniowa - ul. Wiatrakowa 9 m 1, BiałystokNowoczesne Apartamenty na Sprzedaż w kameralnych bloku - ul. Wiatrakowa, os. Antoniuk. BiałystokZapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej inwestycji mieszkaniowej przy ul. Wiatrako...

Białystok (Antoniuk) (Podlaskie, gm. Białystok)

606 592 PLN (11 200 zł/m2)

3
1
54.16 m2
2026
15839666 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26757030 15839666 Nowa Inwestycja Mieszkaniowa - Ul. Wiatrakowa, BiałystokNowoczesne Apartamenty na Sprzedaż w kameralnych bloku - ul. Wiatrakowa, os. Antoniuk. BiałystokZapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej inwestycji mieszkaniowej przy ul. Wiatrakowej w...

Białystok (Antoniuk) (Podlaskie, gm. Białystok)

606 592 PLN (11 200 zł/m2)

3
1
54.16 m2
2026
15877890 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27583524 15877890 Nowa Inwestycja Mieszkaniowa - Ul. Wiatrakowa 9 m 2, BiałystokNowoczesne Apartamenty na Sprzedaż w kameralnych bloku - ul. Wiatrakowa, os. Antoniuk. BiałystokZapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej inwestycji mieszkaniowej przy ul. Wiatrako...

Białystok (Antoniuk) (Podlaskie, gm. Białystok)

596 160 PLN (11 500 zł/m2)

3
1
51.84 m2
2026
15877910 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje | 62,9 m² | balkon | do remontu | widok 27583927 15877910 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiam Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,9 m², położone w Białymstoku. Ni...

Białystok (Słoneczny stok) (Podlaskie, gm. Białystok)

399 000 PLN (6 435 zł/m2)

3
1
62 m2
1982
15872923 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27506463 15872923 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIBEZPOŚREDNIO GOTOWE DO WEJŚCIA 4 POKOJE MEBLE+AGD 3 PIĘTRO 46,5 m² CEGŁA3 niezależne pokoje2 piętroul. DziesięcinyAtuty mieszkania:słoneczne i ciepłe – okna wychodzą na dwie strony świata zapewniając natura...

Białystok (Dziesięciny) (Podlaskie, gm. Białystok)

499 000 PLN (10 617 zł/m2)

3
-
47 m2
-
15889876 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Białystok 27862748 15889876 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Oferuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 61 m2, zlokalizowane na cenionym osie...

Białystok (Sienkiewicza) (Podlaskie, gm. Białystok)

530 000 PLN (8 689 zł/m2)

4
1
61 m2
1973
15889845 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27862439 15889845 2- pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji - Twoja wykończona przestrzeń, gotowa do wprowadzenia! Marzysz o własnym kącie w centrum Białegostoku? Szukasz kompaktowego mieszkania, które będzie idealne na start, dobra inwestycja pod...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

398 000 PLN (10 757 zł/m2)

2
-
37 m2
1961
15857914 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duże mieszkanie z balkonem, Centrum 27135073 15857914 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Szukasz mieszkania blisko Centrum  do którego wejdziesz z samymi walizkami? A może celujesz ...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

575 000 PLN (8 984 zł/m2)

3
2
64 m2
1960
15865372 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje | Piasta | po remoncie | dwustronne 27295828 15865372 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiam Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,3 m², położone na osiedlu Piasta...

Białystok (Podlaskie, gm. Białystok)

559 000 PLN (9 475 zł/m2)

3
1
59 m2
1980
15721488 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Centrum Nowy Świat 47m2, 2 lub 3 pokoje do remontu 24605306 15721488 REZERWACJA  - Najlepsza lokalizacja w Białymstoku, ścisłe centrum miasta ul. Nowy Świat.Mieszkanie o powierzchni 47,37 m2 znajduje się w niskiej kamienicy z cegły, po termomodernizacji z odnowioną klatką schodową i elewacją, jest położone na 2 piętrz...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

390 000 PLN (8 298 zł/m2)

2
1
47 m2
1965
15859871 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie w ścisłym centrum - ul Kalinowskiego 27177832 15859871 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Dwupokojowe mieszkanie przy ul. Kalinowskiego to jedna z tych rzadkich ofert, w których loka...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

429 000 PLN (9 326 zł/m2)

2
1
46 m2
1956
15856634 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duża kawalerka 35m² w Centrum + dodatkowe 22m²!! 27097389 15856634 Mieszkanie w centrum z czymś, czego nie ma większość kawalerek!Oprócz przestronnego studia o powierzchni 35,33 m² z balkonem zyskujesz możliwość korzystania z dodatkowych pomieszczeń 22,29 m² nad mieszkaniem - idealnych na biuro, studio lub prywatną ...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

349 000 PLN (9 971 zł/m2)

1
1
35 m2
-