• Nieruchomości woj. Podlaskie
 

Mieszkania na sprzedaż Podlaskie Sokółka Norwida C. K.

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Sokółka, Norwida, K. i C.

Znaleźliśmy 487 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Podlaskie

15887561 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią 61 m² 27786227 15887561 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61 m², położone na osiedlu Dziesięciny, przy ul. Palmowej w Białymstoku. To propozycja dla osób, które szukają wygodnego układu, spokojnej lokalizacji i mieszkania, do którego można wejść bez rozpoczynania wielkie...

Białystok (Dziesięciny) (Podlaskie, gm. Białystok)

449 000 PLN (7 361 zł/m2)

3
1
61 m2
-
15866786 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne 66 m2 na Nowym Mieście ! 27328170 15866786 Są mieszkania, które się ogląda… i są takie, które się zapamiętuje.To na osiedlu Nowe Miasto przy ul. Pułaskiego zdecydowanie należy do tej drugiej kategorii.Bo tutaj codzienność zaczyna się od światła wpadającego przez okna…a kończy widokiem, który ...

Białystok (Nowe miasto) (Podlaskie, gm. Białystok)

549 000 PLN (8 318 zł/m2)

3
1
66 m2
-
15863826 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje | Gajowa | 1 piętro | dwustronne 27257525 15863826 Słoneczne 2 pokoje na Dziesięcinach - idealne na start lub inwestycję!Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35,70 m², położone na 1 piętrze w niskim, 4-piętrowym bloku przy ul. Gajowej w Białymstoku (os. Dziesięciny).Najważniejsze atuty n...

Białystok (Dziesięciny) (Podlaskie, gm. Białystok)

339 000 PLN (9 686 zł/m2)

2
1
35 m2
1981
15862971 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie, wykończone pod klucz przez dewelopera 27235140 15862971 Nowoczesne, 4 pokojowe mieszkanie, wykończone pod klucz mieszkanie z rynku pierwotnego - prosto od dewelopera.Kupując je, nie płacisz żadnej prowizji ani 2% PCC, który przy tej kwocie na rynku wtórnym wyniósłby aż 15 600 zł. Te pieniądze mogą zostać ...

Białystok (Skorupy) (Podlaskie, gm. Białystok)

780 000 PLN (11 642 zł/m2)

4
1
67 m2
2025
15882130 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27657697 15882130 !!TYLKO U NAS!!Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 52,14 m², zlokalizowane na 1 piętrze w bloku przy ul. W. Polskiego w Łomży. Do mieszkania przynależy również balkon oraz piwnica, która zapewnia dodatkową przestrzeń do przechowywania. N...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

319 000 PLN (6 118 zł/m2)

3
1
52.14 m2
-
15851245 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Inwestycyjne 5 pokoi Bema 27012666 15851245 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Mieszkanie inwestycyjne - 5 pokoi 66.45 m² ul. Bema 10. piętro 630 000 złNa sprzedaż got...

Białystok (Bema) (Podlaskie, gm. Białystok)

630 000 PLN (9 545 zł/m2)

5
1
66 m2
-
15851310 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Antoniuk 3 pokoje 27012606 15851310 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiam ofertę nieruchomości  znajdującej  się na osiedlu Antoniuk w doskonałej poszuki...

Białystok (Antoniuk) (Podlaskie, gm. Białystok)

499 000 PLN (9 415 zł/m2)

3
1
53 m2
-
15760345 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25354377 15760345 Rezydencja Manufaktura - luksus w sercu Białegostoku W centrum miasta, w otoczeniu historycznych murów dawnej fabryki Beckera, powstaje inwestycja wyjątkowa - Rezydencja Manufaktura . To projekt, w którym tradycja spotyka się z nowoczesnością...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

791 906 PLN (15 528 zł/m2)

3
-
51 m2
2026
15731673 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24796775 15731673 Szukacie Państwo 3-pokojowego mieszkania w świetnej lokalizacji, blisko Centrum, na własne potrzeby mieszkaniowe bądź jako inwestycja na wynajem?Nasza oferta spełnia te kryteria.Mam przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalne, trzypokojowe mieszka...

Białystok (Podlaskie, gm. Białystok)

439 000 PLN (9 955 zł/m2)

3
1
44.1 m2
1971
15641792 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23086454 15641792 Przytulne mieszkanie w cichej okolicy - TYLKO U NAS! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania zlokalizowanego w miejscowości Białostoczek, gm. Zabłudów , spokojnej miejscowości położonej zaledwie 3 km od granic Białegostoku. Niedal...

Halickie (Białostoczek) (Podlaskie, gm. Zabłudów)

399 000 PLN (7 389 zł/m2)

3
-
54 m2
1980
15622688 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22657568 15622688 Nowa inwestycja - możliwość wykończenia pod klucz Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowej inwestycji Moje Pierwsze Mieszkanie . Kameralna zabudowa - jedynie 28 mieszkań w niskim 3-piętrowym budynku. Przewidywany termin zak...

Białystok (Starosielce) (Podlaskie, gm. Białystok)

409 200 PLN (8 525 zł/m2)

3
-
48 m2
2025
15622686 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22657566 15622686 Nowa inwestycja - możliwość wykończenia pod klucz Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowej inwestycji Moje Pierwsze Mieszkanie . Kameralna zabudowa - jedynie 28 mieszkań w niskim 3-piętrowym budynku. Przewidywany termin zak...

Białystok (Starosielce) (Podlaskie, gm. Białystok)

326 700 PLN (9 075 zł/m2)

2
-
36 m2
2025