• Nieruchomości woj. Podlaskie
 

Domy na sprzedaż Podlaskie

Znalezionych ofert: 281

15347835 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 16451126 15347835 Przedmiotem sprzedaży jest dwupoziomowy dom wolnostojący o powierzchni 177 m2 usadowiony na działce o powierzchni 1048 m2. Dodatkowo w cenie jest działka granicząca o powierzchni 1391 m2. Łącznie 2439 m2.Dom został zbudowany w 2002 roku. Na działce ...

Księżyno (Podlaskie, gm. Juchnowiec Kościelny)

950 000 PLN (5 367 zł/m2)

5
2
177 m2
2002
15889778 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27861244 15889778 Polecamy nieruchomość w miejscowości Grabówka. Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej(segment środkowy) o powierzchni 123,31m2. Nieruchomość w stanie deweloperskim. Rozkład według projektu: PARTER: salon(13,2m2), jadalnia(9m2), kuchnia(4,8m2), sch...

Grabówka (Podlaskie, gm. Supraśl)

699 000 PLN (5 683 zł/m2)

11
-
123 m2
2026
15603237 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22250949 15603237 Do sprzedaży siedlisko w miejscowości Karwowo (gm. Stawiski) 18 km od Łomży, łatwy dojazd droga asfaltową.Działka siedliskowa, zabudowana, o powierzchni 1.1819 ha.W skład zabudowań wchodzą:- dom wolnostojący, dwukondygnacyjny, o pow. 200 m2, po remon...

Karwowo (Podlaskie, gm. Stawiski)

870 000 PLN (4 350 zł/m2)

5
2
200 m2
1978
15851380 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w Suwałkach NOWA CENA 27012644 15851380 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż funkcjonalny dom jednorodzinny wolnostojący położony w spokojnej i zielonej częś...

Suwałki (Podlaskie, gm. Suwałki)

660 000 PLN (6 111 zł/m2)

5
2
108 m2
1970
15844115 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26821402 15844115 Polecamy do sprzedaży murowany dom o powierzchni ok. 68 m2 we wsi Nowosady nr 40 gm. Michałowo, pow. białostocki . Działka to 1700 m², na której znajdują się także budynki gospodarcze : drewniana stodoła i drewniany chlew. Rozkład pomieszczeń:...

Nowosady (Podlaskie, gm. Michałowo)

130 000 PLN (1 912 zł/m2)

3
1
68 m2
1960
15888104 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Domek szkieletowy / Konstrukcja drewniana 27801991 15888104 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Oferujemy nowoczesne konstrukcje drewniane do samodzielnego montażu lub realizacji pod klucz...

Choroszcz (Podlaskie, gm. Choroszcz)

27 999 PLN (583 zł/m2)

2
-
48 m2
-
15851431 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Połowa bliźniaka, Narewka 27012802 15851431 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiam państwu połowę domu o powierzchni 55,01 m2. Dom do usytuowany na działce o powi...

Narewka (Podlaskie, gm. Narewka)

185 000 PLN (3 364 zł/m2)

3
1
55 m2
1930
15823263 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26644016 15823263 Oferujemy na sprzedaż domy w stanie surowym zamkniętym ok. 148,67 m2 powierzchni całkowitej . Działki od 400 m2. Wszystkie działki objęte miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego gminy Tykocin - działki skategoryzowano pod: budownictwo jedno...

Tykocin (Podlaskie, gm. Tykocin)

395 000 PLN (2 657 zł/m2)

4
2
148.67 m2
2025
15060246 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 8567549 15060246 Oferujemy na sprzedaż domy w stanie deweloperskim ok. 148,67 m2 powierzchni całkowitej . Działki od 400 m2. Wszystkie działki objęte miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego gminy Tykocin - działki skategoryzowano pod: budownictwo jednorodzi...

Tykocin (Podlaskie, gm. Tykocin)

465 000 PLN (3 128 zł/m2)

4
2
148.67 m2
2024
15871790 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Energooszczędny Dom 300m od jeziora Giby-Suwalszcz 27475086 15871790 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż przestronny, nowoczesny i niezwykle klimatyczny dom jednorodzinny położony w mal...

Giby (Podlaskie, gm. Giby)

1 649 000 PLN (7 852 zł/m2)

6
4
210 m2
2000
15851260 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Posiadłość 2500m2 | Zadbany Dom z Lasem 27012589 15851260 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż dom wolnostojący położony w Dojlidach Górnych na ulicy Daliowej Dom wybudowany w...

Białystok (Dojlidy górne) (Podlaskie, gm. Białystok)

2 099 000 PLN (11 285 zł/m2)

6
2
186 m2
2002
15851116 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Pensjonat nad zalewem Siemianówka! 27012264 15851116 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż pensjonat położony nad Zalewem Siemianówka. Jest to jeden z największych zbiorni...

Tarnopol (Podlaskie, gm. Narewka)

449 000 PLN (1 403 zł/m2)

8
5
320 m2
2026