• Nieruchomości woj. Podlaskie
 

Domy na sprzedaż Podlaskie

Znalezionych ofert: 281

15851526 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesny segment - Starosielce, Białystok 27012950 15851526 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Szukasz komfortowego domu dla swojej rodziny w spokojnej okolicy? Mamy dla Ciebie wyjątkową ...

Białystok (Starosielce) (Podlaskie, gm. Białystok)

951 000 PLN (5 799 zł/m2)

5
2
164 m2
-
15878898 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom 190 m² w stanie surowym – duża działka 5000 m² 27602024 15878898 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż dom w stanie surowym zamkniętym - Zelwa, spokojna okolica wśród natury. Oferuję ...

Zelwa (Podlaskie, gm. Giby)

890 000 PLN (4 684 zł/m2)

7
2
190 m2
2011
15851547 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom pod inwestycje w Ogrodniczkach. 27012841 15851547 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiam Państwu dom położony w miejscowości Ogrodniczki. Nieruchomość ma powierzchnię p...

Ogrodniczki (Podlaskie, gm. Juchnowiec Kościelny)

850 000 PLN (1 304 zł/m2)

9
-
652 m2
1995
15851323 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w otoczeniu drzew. 27012575 15851323 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Prezentuje państwu dom jednorodzinny w stanie surowym o powierzchni 160m2 położony w malowni...

Żuki (Kudrycze) (Podlaskie, gm. Zabłudów)

429 000 PLN (2 681 zł/m2)

5
-
160 m2
2007
15830473 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26674178 15830473 !!OFERTA DOSTĘPNA TYLKO U NAS!! 0% - KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI!! Przestrzeń z charakterem i dużym potencjałem – to właśnie oferuje ta kamienica przy ul. Dwornej w Łomży. Na sprzedaż 34 budynku o powierzchni użytkowej 166 m², położony na dział...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

999 000 PLN (3 996 zł/m2)

7
2
250 m2
-
15676181 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23766460 15676181 Na sprzedaż nowy, piękny dom letniskowycałoroczny z bala, położony w malowniczej miejscowości Wajków nieopodal Mielnika.Dom o powierzchni całkowitej 72.25m2 (55.9m2 użytkowych), w skład którego wchodzą:PARTER:-Przestronny salon z aneksem kuchennym i ...

Wajków (Podlaskie, gm. Mielnik)

355 000 PLN (4 931 zł/m2)

3
1
72 m2
2022
15887145 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27778903 15887145 Polecamy dwupiętrowy budynek mieszkalno-usługowy powierzchni całkowitej 440 m2 przy ul. Grodzieńskiej 6B w Sokółce. Obiekt został wzniesiony w zabudowie szeregowej (skrajny segment- cztery kondygnacje) w 2000 roku na działce o powierzchni 221 m2. D...

Sokółka (Podlaskie, gm. Sokółka)

1 100 000 PLN (2 500 zł/m2)

5
4
440 m2
2000
15667138 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23593109 15667138 Wyszonki - Klukówek. Idealna cisza, spokój, sielankowy, niezwykły klimat PodlasiaDrewniany dom całoroczny z 1945r ( ocieplony wełną mineralną ) o powierzchni ok 87m ( parter i piętro ) Działka 2960m .Piec kaflowy. Woda z termy elektrycznejMurowany b...

Wyszonki-Klukówek (Podlaskie, gm. Klukowo)

350 000 PLN (2 917 zł/m2)

3
1
120 m2
1945
15851452 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Jaroszówka ,dom wolnostojący dla rodziny 27012948 15851452 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.***Dom z potencjałem - Jaroszówka Dla wymagających (do remontu) lub tych mniej (do odświeżen...

Białystok (Jaroszówka) (Podlaskie, gm. Białystok)

749 000 PLN (2 548 zł/m2)

9
3
294 m2
1995
15851201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w otulinie lasu blisko miasta 27012608 15851201 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Dom parterowy 5 km od Białegostoku 2000 m² działki 144 m² użytkowej Garaż dwustanowiskowy...

Łubniki (Podlaskie, gm. Zabłudów)

1 590 000 PLN (8 368 zł/m2)

5
1
190 m2
2014
15851348 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący pod miastem 27012586 15851348 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Rodzinny dom w sercu natury - Skrybicze k. Białegostoku„Miejsce, w którym poranki pachną las...

Skrybicze (Podlaskie, gm. Zabłudów)

865 000 PLN (124 zł/m2)

5
-
6991 m2
2006
15851601 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w otulinie lasu blisko miasta 27012978 15851601 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.***Wyjątkowa posiadłość dla Ciebie i twojej rodziny***Mam przyjemność zaprezentować nierucho...

Jeroniki (Podlaskie, gm. Choroszcz)

2 090 000 PLN (8 038 zł/m2)

4
2
260 m2
1995