• Nieruchomości woj. Podlaskie
 

Domy na sprzedaż Podlaskie

Znalezionych ofert: 281

15763303 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom Pod Hajnówką w otulinie pięknej natury 25422450 15763303 Na sprzedaż wyjątkowy dom położony w malowniczej okolicy, w otulinie lasu, z dala od ruchliwych ulic. To miejsce, w którym natura spotyka się z wygodą- idealne dla osób poszukujących spokoju, prywatności i wysokiego standardu życia. Nieruchomość znaj...

Borysówka (Olchowa kładka) (Podlaskie, gm. Hajnówka)

990 000 PLN (3 808 zł/m2)

7
2
260 m2
1999
15866151 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom przy lesie do własnej aranżacji - Ciasne ! 27313497 15866151 DOM, KTÓRY JUŻ MA DUSZĘ - TERAZ CZEKA NA TWOJE WYKOŃCZENIESą nieruchomości „do zamieszkania”… i są takie, które dają coś znacznie więcej — możliwość stworzenia miejsca dokładnie pod siebie. Ten dom w miejscowości Ciasne przy ul. Kalinowej należy zdec...

Ciasne (Podlaskie, gm. Supraśl)

920 000 PLN (3 882 zł/m2)

5
2
237 m2
2020
15862824 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Szeregówka w najlepszej cenie na rynku! 4815 zł/m2 27231525 15862824 PROMOCJA! Domy w zabudowie szeregowej — najniższa cena na rynku od 4 815 złm² BEZ PROWIZJI I PCC !!!! Nie podpisujesz żadnej umowy pośrednictwa i nie płacisz 2% podatku PCC — kupujesz nowy obiekt, bez dodatkowych kosztów na starcie.OSTATNI SEGMENT W ...

Niewodnica Nargilewska (Podlaskie, gm. Juchnowiec Kościelny)

749 000 PLN (4 832 zł/m2)

5
1
155 m2
2025
15473587 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na Produkcyjnej - oznaczenie działki MN,U 19366406 15473587 Biuro Nieruchomości In-Home prezentuje na sprzedaż działkę o powierzchni 657 m², zabudowaną domem o metrażu ok. 100 m², wymagającym generalnego remontu. Nieruchomość położona jest przy ul. Produkcyjnej w Białymstoku i posiada bezpośredni zjazd z asfa...

Białystok (Bacieczki) (Podlaskie, gm. Białystok)

650 000 PLN (6 500 zł/m2)

6
2
100 m2
-
15882242 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Klimatyczny dom na Węgierki |206m2 |działka 1135 m 27658672 15882242 Są domy, które się ogląda. I są takie, które się czyta — jak dobrą powieść, zdanie po zdaniu, światłem, fakturą i ciszą między ścianami.Ten właśnie należy do drugiej kategorii.Przy ulicy Węgierki w Białymstoku, w otoczeniu zieleni i spokoju, znajduje...

Białystok (Jaroszówka) (Podlaskie, gm. Białystok)

2 490 000 PLN (12 087 zł/m2)

6
1
206 m2
1999
15862970 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom, Szeregówki Białystok - Klepacze 27235137 15862970 DOSTĘPNOŚĆ MALEJE - ZOSTAŁY OSTATNIE DOMYNajtańszy segment środkowy w cenie od 787 085 zł — i to już ostatni w tej cenie.Bez prowizji i bez podatku PCCNie podpisujesz żadnej umowy pośrednictwa i nie płacisz 2% podatku PCC — kupujesz nowy dom, bez dod...

Klepacze (Podlaskie, gm. Choroszcz)

787 085 PLN (6 505 zł/m2)

6
1
121 m2
2025
15727938 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Środkowa szeregówka w Olmontach-wykończona 112m2! 24727925 15727938 Na sprzedaż środkowa szeregówka tylko w biurze In-Home Osiedle Międzylesie, Olmonty 112 m² + poddasze Zamieszkaj blisko natury, ale bez rezygnacji z miejskich wygód - oto Twoje miejsce na nowy rozdział życia!Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaż...

Olmonty (Podlaskie, gm. Juchnowiec Kościelny)

1 170 000 PLN (10 446 zł/m2)

4
2
112 m2
2024
15750888 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25128507 15750888 Pozostał ostatni dom! OAZA SPOKOJU - Sowlany - blisko miasta - płaskie dachy! Sowlany to szybki dojazd do miasta oraz możliwość zamieszkania w otulinie Puszczy Knyszyńskiej. Zapraszamy do zakupu wolnostojących domów ze wszystkimi mediami w n...

Sowlany (Podlaskie, gm. Supraśl)

999 000 PLN (6 205 zł/m2)

6
2
161 m2
2026
15341973 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 16288229 15341973 Polecamy dom o powierzchni 100,71 m2 na dwóch poziomach z przynależnym ogródkiem 58 m2 oraz miejscem parkingowym w Choroszczy przy ul. Rybackiej Al. Niepodległości. Dodatkowo dom posiada poddasze o powierzchni ok 15 m2. Nieruchomość w stanie devel...

Choroszcz (Podlaskie, gm. Choroszcz)

560 000 PLN (5 554 zł/m2)

4
1
100.82 m2
2022
15688245 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23981390 15688245 Wyjątkowa nieruchomość nad Jeziorem Gaładuś Krasnogruda, gmina SejnyZ przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży niezwykłej nieruchomości położonej w malowniczej miejscowości Krasnogruda, w gminie Sejny. To urokliwe miejsce znajduje się nad brzegie...

Krasnogruda (Podlaskie, gm. Sejny)

1 700 000 PLN (4 899 zł/m2)

4
2
347 m2
2025
15888019 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27799808 15888019 Syndyk masy upadłości Tadeusza Karmiłowicza sygn. akt BI1BGUp-s1112026 – osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej zaprasza chętnych do składania ofert na zakup z wolnej ręki własności w: 1. nieruchomości gruntowej zabudowanej składają...

Przejma Wielka (Podlaskie, gm. Szypliszki)

303 549 PLN (3 731 zł/m2)

2
-
81.35 m2
2007
15878066 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom gmina Płaska powiat augustowski 27587890 15878066 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Nowoczesny dom w sercu Puszczy Augustowskiej - cisza, natura i wysoki standard - Sucha Rzecz...

Sucha Rzeczka (Podlaskie, gm. Płaska)

1 250 000 PLN (5 841 zł/m2)

5
2
214 m2
2020